Test inžinier pre automotive

Delta Electronics

  • Dubnica nad Váhom, Trenčianský kraj
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 18 dňami
Zistíte, či firma videla váš životopis, získate prehľad o histórii reakcií a na inzeráty odpoviete jednoduchšie s predvyplnenými údajmi. Rýchlo si tiež vytvoríte životopis a sprístupníte ho pre firmy. Prihlásiť saPoradíme Vám?S prihlásením je to lepšieZistíte, či firma videla váš životopis, získate prehľad o histórii reakcií a na inzeráty odpoviete jednoduchšie s predvyplnenými údajmi. Rýchlo si tiež vytvoríte životopis a sprístupníte ho pre firmy. Prihlásiť saPoradíme Vám?
  • Test inžinier pre automotive
Reagujte bez životopisuTest inžinier pre automotiveDelta Electronics (Slovakia), s.r.o.Miesto práce
Dubnica nad VáhomDruh pracovného pomeru
plný úväzokTermín nástupu
dohodouMzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacna základe zákonných požiadaviek poskytujeme informácie o minimálnej základnej zložke mzdy pre inzerovanú pozíciu. Vzhľadom na Vaše skúsenosti sú finančné podmienky predmetom diskusie. základná zložka mzdy od 1400€ a viac, podľa skúseností kandidáta + mesačný výkonnostný bonus 5-7,5% podľa výkonnosti a osobného ohodnoteniaInformácie o pracovnom miesteNáplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • zabezpečenie podpory pri opravách na testovacích systémoch
  • zodpovednosť za HW (podpora)
  • zodpovednosť za SW (odstraňovanie chýb )
  • zabezpečenie podpory pri zavádzaní nových produktov
  • zabezpečenie interface medzi inžinieringom a produkciou
  • návrh a kontrola vykonania údržby
  • správa a objednávanie náhradných dielov a spotrebného materiálu
  • sledovanie kalibrácie pomocných meracích prostriedkov
  • spracovanie návodov na skúšanie a vyhotovenie technických podkladov
  • zabezpečenie podpory pri zavádzaní technologických zmien v produkcii a novej dokumentácie
  • kontrola kapacity
  • vyhodnocovanie testovacích dát
  • vytváranie zlatých vzoriek, vzoriek simulujúcich chyby a ich udržiavanie v platnej revízií
  • spravovanie príslušenstva testerov, testovacích systémov a analyzačných staníc
  • sledovanie / kontrola Back Up testovacích programov
Zamestnanecké výhody, benefity
  • stabilná a perspektívna práca
  • zázemie úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti
  • zodpovedajúce finančné ohodnotenie
  • športové aktivity zdarma, kurz anglického jazyka
  • dynamický, cieľovo orientovaný tím spolupracovníkov
  • možnosť osobného a profesijného rastu
Informácie o výberovom konanívzhľadom na počet kandidátov a zefektívnenie výberového konania budú kontaktovaní iba vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú požadované kritériaPožiadavky na zamestnancaPozícii vyhovujú uchádzači so vzdelanímstredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanieVzdelanie v odboreelektrotechnickéJazykové znalostiAnglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)Pozícia je vhodná pre absolventaÁnoOsobnostné predpoklady a zručnosti
  • min. stredoškolské vzdelanie elektrotechnického smeru
  • schopnosť dorozumieť sa anglicky,
  • znalosť práce s počítačom - MS Office, Outlook
  • znalosť procesu testovania, technických špecifikácií zariadení, procesných a systémových zmien
  • precíznosť, presnosť, samostatnosť a zodpovednosť, analytické myslenie
  • oprávnenie na výkon činnosti elektrotechnika, samostatného elektrotechnika výhodou
  • skúsenosť na identickej, príp. príbuznej pozícii minimálne 1 rok výhodou
Inzerujúca spoločnosťStručná charakteristika spoločnostiMedzinárodná spoločnosť Delta Electronics (Slovakia), s.r.o. je členom Delta Electronics Group z Taiwanu s celosvetovo viac ako 65 000 zamestnancami. Naša spoločnosť poskytuje široké portfólio produktov pre telekomunikácie, informačné technológie, solárnu energiu, priemyselný a medicínsky priemysel so spoľahlivými a inovatívnymi riešeniami prispôsobenými požiadavkám našich zákazníkov.Počet zamestnancov500-999 zamestnancovKontaktKontaktná osoba: Ing. Martin Michálik
E-mail:Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Odporučiť ponuku známemu

Delta Electronics

Podobné ponuky

  • Kvalitár, kontrolór v elektrotechnike, tester

    • Ilava, Trenčianský kraj
    Náplň práce: zodpovednosť za pridelenú úlohu v rámci procesu kontroly kvality a sortovania jednotlivých produktov pri dodržiavaní a vyžadovaní dodržiavania platných právnych predpi…
    • Pred 11 dňami
  • Inžinier kvalifikačných testov

    Delta Electronics

    • Dubnica nad Váhom, Trenčianský kraj
    Zistíte, či firma videla váš životopis, získate prehľad o histórii reakcií a na inzeráty odpoviete jednoduchšie s predvyplnenými údajmi. Rýchlo si tiež vytvoríte životopis a spríst…
    • Pred 26 dňami
  • Inžinier pre komponenty – aj ABSOLVENTI

    Talent Solutions

    • Dubnica nad Váhom, Trenčianský kraj
    Informácie o pracovnej ponuke - zodpovednosť za výber, vyhľadávanie a zavedenie elektronických a elektromechanických komponentov používaných na vývoj a výrobu napájacích zdrojov - …
    • Pred 3 dňami