Lekár (špecialista) - OFTALMOLÓG -NsP Trebišov

  • Trebišov, Košický kraj
  • Pracovná stáž
  • Plný úväzok
  • Pred 14 dňami
Stojí spokojnosť pacienta na rebríčku Vašich hodnôt na poprednej priečke? Je pre Vás empatická komunikácia prirodzenou súčasťou dialógu nielen medzi pacientom a lekárom? Chcete pracovať v moderne zariadenej ambulancii? Tak neváhajte a pridajte sa k nám! Čo bude Vašou náplňou práce? Pracuje na pridelenom pracovisku - ambulancii ako samostatný lekár s kvalifikáciou. Vykonáva špecializovanú preventívnu; diagnostickú a liečebnú činnosť v medicínskom odbore na základe získanej špecializácie v odbore oftalmológia; * poskytovanie zdravotnej starostlivosti v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie, * samostatné vykonávanie špecializovanej, preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosti, * zabezpečovanie komplexnej a konziliárnej zdravotnej starostlivosti, v súlade s koncepciou odboru a vykonávanie odbornej špecializovanej diagnostickej a preventívno-liečebnej činnosti v danom odbore. * vediete zdravotnú dokumentáciu a vykazujete zdravotné výkony zdravotným poisťovniam * Pracovná doba: od 7:30 do 16:00 Čo od Vás očakávame: * vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore oftalmológia * zodpovedný prístup k práci a dôslednosť * analytické myslenie * schopnosť rozhodovať a riešiť kritické situácie * tímovosťPonúkaný plat 3260 - 4238 EURBenefity a ďalšie výhody Nespájame svoju identitu len s prácou. Ponúkame spoluprácu v tíme, s ktorým sa budete mať vždy o čom baviť. Okrem toho na Vás čakajú
- príjemný profesionálny kolektív a rodninná atmosféra
- ponúkame plný úväzok alebo typ a výšku úväzku prispôsobený Vašim potrebám
- možnosť osobného rastu a podpora ďalšieho vzdelávania formou študijného voľna a finančného príspevku
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti
- odmeny pri životných jubileách a odchode do starobného dôchodku
- rekreačný príspevok, organizujeme teambuildingy pre zamestnancov
- Mikulášske balíčky
- poskytujeme celoročnú zdravotnú starostlivosť v sieti PentaHospitals pre Vás aj Vašich blízkych
- podporujeme zdravý životný štýl - organizujeme Mesiac zdravia
- s vernostnou kartou Dr. Max, môžete nakupovať lieky za zvýhodnené cenyTermín nástupu do práce dohodouDruh pracovného pomeru plný úväzokInformácie pre uchádzača Zaujala Vás ponuka? Zašlite nám Váš životopis.Požiadavky na zamestnancaMinimálne požadované vzdelanie vysokoškolské II. stupňaVhodné pre absolventov NieInformácie o spoločnostiCharakteristika spoločnosti Sme integrovaným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti novej generácie.
Naším poslaním je, aby ľudia na Slovensku mali prístup k zdravotnej starostlivosti novej generácie. Vytvárame sieť nemocníc a polikliník, kde je pacient v centre našej pozornosti. Liečiť a pomáhať si vyžaduje veľkých ľudí, s ktorými spoločne budujeme lepšie zdravotníctvo na Slovensku. Pridajte sa k nám.investujeme, inovujeme a zavádzame nové procesy
k pacientom pristupujeme zodpovedne a s rešpektom
neustále zvyšujeme bezpečnosť a kvalitu poskytovanej zdravotnej starostlivosti

Zoznam Kariéra

Podobné ponuky

  • Lekár špecialista v odbore neonatológia

    • Trebišov, Košický kraj
    Náplň práce: - poskytovanie zdravotnej starostlivosti v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie, - samostatné vykonávanie špecializovanej, preventívnej, diagnostickej a liečebnej č…
    • Pred 1 mesiacom
  • Lekár bez špecializácie

    • Trebišov, Košický kraj
    Náplň práce: Lekár bez špecializácie samostatne vykonáva odborné pracovné činnosti a realizuje liečebno-preventívnu starostlivosť na odborných pracoviskách. Informácie pre uchádz…
    • Pred 2 mesiacmi