Galéria mesta Bratislavy: Manažér/ka sprievodných programov

  • Bratislava, Bratislavský kraj
  • 1 076 - 1 300 € za mesiac
  • Plný úväzok
  • Pred 16 dňami
  • Bez námahy pošlite žiadosť
Miesto práce: Františkánske námestie, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu: dohodou
Mzdové podmienky (brutto): 1 076 – 1 300 EUR/mesiac. V súlade so zákonom č. 553/2003 Z. z . o odmeňovaní vo verejnom záujme v závislosti od dĺžky praxe, PT 8. Funkčný plat bude zodpovedať plneniu predpísaných kvalifikačných a odborných predpokladov vrátane skutočnej praxe uchádzača/ky.Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • úväzok je 80% (30 hod. týždenne v priemere) – 100 %(37,5 hod/týždenne v priemere);(mzdu uvádzame pre 100% úväzok)
  • tvorí koncepciu pre živé programy k výstavám a ku prioritnému projektu GMB – Umenie mesta a zodpovedá za ich organizačné a produkčné zabezpečenie;
  • plánuje ročný rozpočet a zodpovedá za riadne čerpanie prideleného rozpočtu;
  • aktívne sa podieľa na budovaní vzťahu s inštitúciami a súkromným sektorom formou uzatvárania partnerstiev;
  • aktívne sa podieľa na viaczdrojovom financovaní / fundraisingu (príprava podkladov pre grantové žiadosti a prezentácie pre sponzorov, spolupodieľa sa na vyúčtovaní projektov);
  • aktívne sa podieľa na propagácii pridelených sprievodných programov;
  • organizačne a administratívne zabezpečuje prenájmy priestorov GMB;
  • zodpovedá za administratívu agendy sprievodných programov
Zamestnanecké výhody, benefity
  • zvýšenie dovolenky podľa KZVS (4 dni pri 80% úväzku, 5 dní pri 100% úväzku);
  • po uplynutí skúšobnej doby sick day (3 dni/rok);
  • po uplynutí skúšobnej doby príležitosný výkon práce z domu (max 4 dni/mesiac);
  • po skúšobnej dobe možnosť zapojiť sa do programu MULTI-SPORT;
  • po uplynutí 12 mesiacov PP – príspevok na DDS od zamestnávateľa;
  • po uplynutí 24 mesiacov PP – príspevok na rekreáciu;
Informácie o výberovom konaní
Na pozíciu reagujte prostredníctvom profesia.sk zaslaním motivačného listu a životopisu do 13.5.2024. Následne budú na osobný pohovor pozvaní len vybraní uchádzači.Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
13.5.2024Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňaVzdelanie v odbore
projektový manažment, event manažment, kulturológiaJazykové znalosti
Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)Ostatné znalosti
Microsoft Word – Pokročilý
Microsoft Excel – Mierne pokročilýPrax na pozícii/v oblasti
3Osobnostné predpoklady a zručnosti
Všeobecný kultúrny a spoločenský rozhľad; asertivita; samostatnosť; zodpovednosť; dôslednosť; komunikatívnosť; časová flexibilita; schopnosť pracovať samostatne aj tímovo; spoľahlivosť.Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti
Galéria mesta Bratislavy-prispevková organizácia
– zbierková a galerijná činnosť, realizácia výstavKontakt
Kontaktná osoba: Miroslava Sovová
Tel.: +421949017231
E-mail:Disclaimer: EURACTIV Slovensko nie je zodpovedný za obsah zverejnenej pracovnej ponuky.

EurActiv