Zdravotná sestra v ambulancii všeobecného lekára, Bratislava-Vrakuňa

MED-AMB DANIELA, s.r.o.x

  • Bratislava, Bratislavský kraj
  • 2 200 € za mesiac
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 27 dňami
MED-AMB DANIELA, s.r.o.Dlhodobá brigádaDnes 1:00Brigády vyhľadávanieReagovať na brigáduReaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: odbery biologického materiálu,
meranie telesných funkcií, EKG, ABI, edukácia pacientov,
podávanie injekcií, očkovanie,
správa zdravotných záznamov,
evidencia pacientov,
vykazovanie výkonov,
telefonická komunikácia,
MTZ, upratovanie a dezinfekcia ambulancie Ponúkaný plat: Od 1500.00 - do 2200.00 EUR/mesiacPlat je zložený zo základnej mzdy + výkonnostná odmena + vernostná odmena a závisí od úväzku a preukázaných zručnostíTermín nástupu: DohodouDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: nadštandardné finančné ohodnotenie,
ústretové jednanie,
práca len v pracovné dni pondelok - piatok,
dve sestry v ambulancii,
stabilné pracovné miestoInformácie pre uchádzača: V prípade skráteného úväzku je pozícia vhodná aj pre vitálneho dôchodcu - podmienkou je ovládanie PCBrigády:Požiadavky na brigádnikaPožadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňaĎalšie požiadavky na kandidáta:pracovitosť a výkonnosť,
spoľahlivosť,
lojálnosť,
odolnosť voči stresu,
poriadkumilovnosť,
zodpovednosť a dôslednosť,Hľadáme pracovitú sestru na trvalý pracovný pomer, nie na skúšku.MED-AMB DANIELA, s.r.o.xStručná charakteristika spoločnosti: Ambulancia všeobecného lekára pre dospelých

Super Brigady Zones

Podobné ponuky

  • Zdravotná sestra na ambulancii a operačnej sále

    Neovizia s. r. o.x

    • Bratislava, Bratislavský kraj
    • 1 600 € za mesiac
    Neovízia s. r. o. Dlhodobá brigáda Včera 18:30 Brigády vyhľadávanie Reagovať na brigádu Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ. Náplň práce, inf…
    • Pred 10 dňami
  • Zdravotná sestra

    • Bratislava, Bratislavský kraj
    Náplň práce: zdravotná sestra v odbornej ambulancii, poskytovanie zdravotnej starostlivosti podľa osobitného predpisu metódou ošetrovateľského procesu, vedenie zdravotnej dokumentá…
    • Pred 12 dňami
  • Zdravotná sestra do ambulancie

    • Bratislava, Bratislavský kraj
    • 1 300 - 1 800 € za mesiac
    2221008 - Sestra špecialistka v pediatrickom ošetrovateľstve3221999 - Zdravotná sestra inde neuvedená3221001 - Ambulantná sestra Pracovná oblasť: Zdravotníctvo Počet voľných mi…
    • Pred 1 mesiacom