Zvárač CO2 oceľ. konštrukcií - Dunajská

Workpower s.r.o.

  • Dunajská Streda, Trnavský kraj
  • Plný úväzok
  • Pred 2 mesiacmi
Popis pracovnej ponukyPrijmeme zváračov na zváranie oceľových konštrukcií (trezory, výťahy) Požiadavky na uchádzača- platný certifikát 135 PBW FW
- znalosť čítania výkresovej dokumentácieMinimálne požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Zamestnanie EU

Podobné ponuky

  • Gitovač oceľových konštrukcií - Dunajská

    Popis pracovnej ponuky Prijmeme pracovníkov na gitovanie oceľových konštrukcií. Požiadavky na uchádzača - prax aspoň 1 rok v gitovaní Minimálne požadované vzdelanie stredoš…
  • Montér kovových konštrukcii bez zvárania

    Náplň práce: Ide o výrobu kovových konštrukcií - billboardov a ich následnú montáž/demontáž na mieste realizácie. Okrem toho zahŕňa aj servis týchto konštrukcií a prípadnú realizác…
    • Pred 2 dňami
  • Prípravár a montér kovových konštrukcií