Pracovník Fun centra Demänová rezort

SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.x

  • Liptovský Mikuláš, Žilinský kraj
  • 6,00 € za hodinu
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 30 dňami
SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.Dlhodobá brigádaVčera 19:00Brigády vyhľadávanieReagovať na brigáduReaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Máš pozitívny postoj k životu a si tímový hráč?Hľadáme hlavne zodpovedných, šikovných a ochotných spolupracovníkov s chuťou učiť sa a pracovať. Ak si túto prácu ešte nerobil, ale máš chuť pracovať v super kolektíve, hľadáme práve teba a nemáme problém zaučiť.Ponúkame prácu vo FunCentre, na klzisku, 3D bludisku a kolotočoch.Naše podmienky:
- ochota dochádzať do Demänovej
- ochota pracovať manuálne
- zdravý úsudok a priateľské vystupovanie
- proaktivitaPracovný čas: krátky/dlhý týždeň, ale vieme sa prispôsobiť podľa dohodyPrečítajte si o nás:
www.demanovarezort.sk
www.funcenter.sk Ponúkaný plat: Od 870.00 - v závislosti od oblasti práce a skúseností + samozrejmosťou sú príplatky v zmysle Zákonníka práce. Čím šikovnejšie a častejšie budeš pracovať, tým väčšiu výplatu môžeš získať. Konečná výška mzdy závisí od tvojho pracovného výkonu, schopností a proaktívneho prístupu.Termín nástupu: ASAPDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: - práca v príjemnom prostredí a priateľskom kolektíve
- zvýhodnené vstupy do našich prevádzok (wellness, reštaurácia, obchod Kriváň, Mara Camping)
- zmeny sa dajú dohodnúť
- vysoká podpora priameho nadriadeného
- po osvedčení možnosť dlhodobej spolupráce
- možnosť ubytovania
- zabezpečenie stravy
- mzda korektne vyplácaná, peniaze na ruku nedávame
- možnosť príspevku na rekreáciu po odpracovaní 2 rokovInformácie pre uchádzača: Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, avšak kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky pre danú pozíciu.V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti Slovak Property Group a.s.
Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 12 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.Brigády:Požiadavky na brigádnikaPožadované vzdelanie:študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školyĎalšie požiadavky na kandidáta:- komunikatívnosť a zodpovednosť
- trpezlivosť a vzťah k fyzickej práci
- ochota a chuť pracovať aj počas náročných dní
- vzťah k ľuďom
- dochvíľnosť
- prax na pozícií animátor, obsluha zábavných atrakcií je výhodouSLOVAK PROPERTY GROUP a.s.xStručná charakteristika spoločnosti: Holdingové zoskupenie SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pôsobí v oblasti realít, stavebníctva, energetiky a cestovného ruchu. Základnou myšlienkou holdingu je prinášať nové hodnotné realizácie myšlienok, ktoré zlepšujú životné prostredie a životy ľudí.
Projekty, ktoré v skupine realizujeme prinášajú inovatívne a progresívne riešenia, ktoré majú dlhodobý prínos pre regióny, v ktorých sa nachádzajú.Kontakt: SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.Ďalšie brigádyBratislava, Bánovce nad Bebravou, Liptovský Mikuláš, Námestovo, Tvrdošín, Revúca, Rimavská Sobota, Bardejov, Snina, Stropkov

Super Brigady Zones

Podobné ponuky

  • Bezpečnostný pracovník v Liptovskom Mikuláši

    LAMA SK a. s.x

    • Liptovský Mikuláš, Žilinský kraj
    LAMA SK a. s. Dlhodobá brigáda Včera 12:30 Brigády vyhľadávanie Reagovať na brigádu Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ. Náplň práce, informá…
    • Pred 16 dňami
  • Pracovník na stavbe, údržbár a dokončovacie práce

    KA Group s.r.o.x

    • Liptovský Mikuláš, Žilinský kraj
    KA Group s.r.o. Dlhodobá brigáda Včera 19:00 Brigády vyhľadávanie Reagovať na brigádu Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ. Náplň práce, infor…
    • Pred 15 dňami
  • Sanitárny pracovník na LTK

    • Liptovský Mikuláš, Žilinský kraj
    • 4,80 € za hodinu
    Náplň práce: udržiavanie čistoty, hygieny, poriadku na LTK, hospodárne nakladanie so zverenými prostriedkami, nahlasovanie vzniknutých nedostatkov a porúch na LTK Informácie pre …
    • Pred 1 mesiacom