Operátor Výroby v Humennom: Rozšír svoje možnosti s prácou na živnosť

  • Humenné, Prešovský kraj
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 1 mesiacom
  • Bez námahy pošlite žiadosť
Táto pozícia ponúka jedinečnú príležitosť rozvíjať sa v rámci moderného výrobného prostredia a získať skúsenosti v rôznych oblastiach výroby.Ak si pripravení stať sa súčasťou nášho tímu a využiť svoje schopnosti na maximum, neváhaj a pošlite nám svoj životopis. Tešíme sa na možnosť spolupracovať s Tebou!Aká bude Tvoja úloha?
Práca na rôznych oddeleniach vo výrobnej spoločnosti:
- Manuálne/strojové lepenie gumových komponentov
- Obsluha poloautomatickej linky na výrobu výrobkov z gumy a plastu
- Montáž/nasadzovanie jednotlivých dielov na potápačskú masku
- Vizuálna kontrola gumových výrobkov
- Obsluha hydraulického lisu
- Výroba, čistenie, balenie výrobkov z gumy a plastu
- Manipulácia s gumovými a plastovými dielmiMožnosť pracovať v 1- zmennej (06:00 - 14:00), 2-zmennej (06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00) a 3-zmennej prevádzke (06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 06:00), od pondelka do piatku. Možnosť pracovať aj v 4- zmennej prevádzke (00:00 - 06:00, 06:00 - 12:00, 12:00 - 18:00, 18:00 - 00:00) od pondelka do soboty. Druh pracovného pomeruživnosť Ponúkaný platod 7 €/hodinaIné výhodyOdmena - 4 zmenná prevádzka:- 7,50 € /hodina (ranná zmena, denná zmena)
- 8 €/hodina (večerná zmena + nedeľa alebo zmena vo sviatok a nadčasOdmena - 1, 2, alebo 3 zmenná prevádzka:- 7,00 € /hod. (ranná zmena)
- 7,50 € /hod. (poobedná zmena + víkendová zmena, zmena vo sviatok a nadčasPonuka ďalších benefitov:- Vhodné pre mužov a ženy.
- Čisté a bezpečné prostredie.
- Príjemná a tímová atmosféra.
- Komplexná starostlivosť a podpora od nášho koordinátora. Miesto práceHumennéTermín nástupuIhneď/DohodouInformácie pre uchádzačaEmail: humenne@maxins.sk
Tel. kontakty:
Tel.: 0918 469 231
Tel.: 0918 469 407
Tel.: 0918 468 918
Adresa pre osobný kontakt: MAXIN´S People Slovakia, Štefánikova 22, 066 01 Humenné Požadované vzdelaniezákladné vzdelanieĎalšie požiadavky na pracovníka- Zručné, šikovné ruky
- Dobrý zrak
- Dodržiavanie stanovených pracovných postupov a kvality
- Zodpovedný prístup k práciKontaktMAXINS people, s. r. o.Telefón: 0800 365 800Email: nabor@maxins.sk Aktualizované:

Ponuky

Podobné ponuky

  • Skladník - oddelenie Logistika na živnosť

    • Humenné, Prešovský kraj
    Aká bude Tvoja úloha? - Zber a uskladnenie hotovej výroby z výrobných hál. - Zásobovanie výroby materiálom, obalovinami, paletami atď. - Príprava zásielok, nakládka a vykládka. …
    • Pred 17 dňami
    • Bez námahy pošlite žiadosť
  • Vedúci strojárskej výroby (majster)

    • Humenné, Prešovský kraj
    Náplň práce: Zodpovednosť za plynulý chod prevádzky a za plnenie stanovených cieľov. Koordinácia, motivácia a hodnotenie výkonu výrobných pracovníkov. Optimalizácia výrobných kap…
    • Pred 2 mesiacmi
  • Operátor/ka lisovania gumových a plastových výrobkov

    • Humenné, Prešovský kraj
    Ak hľadáš príležitosť zmeniť svoju kariéru a začať pracovať v prostredí, kde sa Tvoj príspevok ocení a podporí Tvoj rast, neváhaj nás kontaktovať. Naša firma ponúka viac ako len pr…
    • Pred 2 mesiacmi
    • Bez námahy pošlite žiadosť