Skladník - oddelenie Logistika

  • Humenné, Prešovský kraj
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 16 dňami
  • Bez námahy pošlite žiadosť
Aká bude Tvoja úloha?
- Zber a uskladnenie hotovej výroby z výrobných hál
- Zásobovanie výroby materiálom, obalovinami, paletami atď.
- Príprava zásielok, nakládka a vykládka
- Obsluha regálového zakladača - zakladanie materiálu
- Obsluha výťahov, obsluha VZV
- Zodpovednosť za poriadok v sklade a na nakladacích rampách
- Upozorniť nadriadeného o technickom, kvalitatívnom resp. inom probléme na pracovisku
- Inventarizácia skladových zásob
- Plnenie ďalších povinností podľa inštrukcií vedúceho pracovníkaPracuje sa v 3- zmennej prevádzke t. z. ranná, poobedná a nočná zmena. Ranná zmena od 06:00 - 14:00, s 30 minútovou prestávkou. Poobedná zmena od 14.00 do 22.00, s 30 minútovou prestávkou a nočná zmena od 22.00 do 06.00, s 30 minútovou prestávkou, od pondelka do piatku. Práca v sobotu/nadčas podľa potreby. Druh pracovného pomeruplný úväzok Ponúkaný plat5,01 €/hodinaIné výhody- Dochádzkový bonus.
- Stravné vo forme finančného príspevku.
- Príplatky v rámci Zákonníka práce:
a) nadčasy - zamestnancom, ktorým sa neposkytlo náhradné voľno patrí za hodinu práce nadčas k dosiahnutej mzde príplatok vo výške 25% z priemerného zárobku v pracovný deň a 50% z priemerného zárobku v deň pracovného voľna.
b) soboty - za každú hodinu práce mzdové zvýhodnenie v sume 2,155 €.
c) nedele - za každú hodinu práce mzdové zvýhodnenie v sume 4,31 €.
d) nočná práca - za každú hodinu práce mzdové zvýhodnenie v sume 1,724 €.
e) sviatky - za každú odpracovanú hodinu príplatok vo výške 100% priemerného zárobku pripadajúce na jednu hodinu.
- Príjemné pracovné prostredie.
- Stála podpora zo strany koordinátora. Miesto práceHumennéTermín nástupuIhneď/DohodouInformácie pre uchádzačaEmail: humenne@maxins.skTel. kontakty:
Tel.: 0918 469 231
Tel.: 0918 469 407
Tel.: 0918 468 918Adresa pre osobný kontakt:
MAXIN´S People Slovakia, Štefánikova 22, 066 01 Humenné. Požadované vzdelaniezákladné vzdelanieĎalšie požiadavky na pracovníka- Práca vhodná pre mužov.
- Preukaz obsluhy VZV.
- Samostatnosť.
- Zodpovednosť.
- Pravidelná dochádzka do práce.
- Dodržiavanie stanovených pracovných postupov a kvality.KontaktMAXINS people, s. r. o.Telefón: 0800 365 800Email: nabor@maxins.sk Aktualizované:

Ponuky

Podobné ponuky

  • Skladník - oddelenie Logistika na živnosť

    • Humenné, Prešovský kraj
    Aká bude Tvoja úloha? - Zber a uskladnenie hotovej výroby z výrobných hál. - Zásobovanie výroby materiálom, obalovinami, paletami atď. - Príprava zásielok, nakládka a vykládka. …
    • Pred 16 dňami
    • Bez námahy pošlite žiadosť
  • Skladník

    • Humenné, Prešovský kraj
    • 5,89 € za hodinu
    Hodinová mzda 5,89€/hod. pozostáva zo základnej hodinovej mzdy 4,53€/hod a variabilnej zložky do 1,36 €/hod., Možnosť získať letnú a zimnú odmenu spolu vo výške 1000€. Možnosť prac…
    • Pred 4 dňami
  • Vedúci strojárskej výroby (majster)

    • Humenné, Prešovský kraj
    Náplň práce: Zodpovednosť za plynulý chod prevádzky a za plnenie stanovených cieľov. Koordinácia, motivácia a hodnotenie výkonu výrobných pracovníkov. Optimalizácia výrobných kap…
    • Pred 2 mesiacmi