Špecialista mechanik

Manpower

  • Bratislava, Bratislavský kraj
  • 1 500 € za mesiac
  • Pred 1 mesiacom
  • Bez námahy pošlite žiadosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • údržba strojov a zariadení • zabezpečenie chodu a údržby plynových motorov kogeneračných jednotiek (KGJ) • preventívne prehliadky motorov a príslušenstva ku KGJ • zabezpečuje ich bezporuchový chod • dodržiava časové a obsahové predpisy pre servis kogeneračných jednotiek
Zamestnanecké výhody a benefity
  • práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti • každoročné zvyšovanie miezd • 13 plat • stravné v hodnote 5,85 € za každý odpracovaný deň a aj počas dovolenky • dni voľna navyše • MultiSport karta • príspevky pri pracovných jubileách • príspevok na voľno časové aktivity (relax, kultúra, šport, cestovanie a pod.) • zľavy u našich vybraných partnerov (ubytovacie služby, obchody)
Požiadavky na zamestnancaÚroveň vzdelaniastredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňaVzdelanie v odboreautomechanik, strojníkPočet rokov praxe2Prax na pozícii/v oblastiautomechanik, strojníkVodičský preukazBOsobnostné predpoklady a zručnosti
  • prax v oblasti opráv spaľovacích motorov (výhodou - plynových prípadne • priamo motorov kogeneračných jednotiek ) • vyučenie - zameranie strojníctvo resp. automechanik • vodičský preukaz typu B
Informácie o výberovom konaníPočet voľných pracovných miest1Predpokladaný termín ukončenia výberového konania2024-04-01Stručná charakteristika klientaBudeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.Hlavná oblasť pôsobenia klientaDodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchuKontaktná osoba: Lukáš Kriška

Manpower