Údržbár tepelno - energetických zariadení / voda-kúrenie

Manpower

  • Košice, Košický kraj
  • 1 050 € za mesiac
  • Pred 1 mesiacom
  • Bez námahy pošlite žiadosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • zabezpečenie chodu technologických zariadení (údržba plynových a tepelných zariadení) • zabezpečenie generálnych opráv, modernizácií a rekonštrukcií TTZ • analyzovanie chýb vzniknutých na strojoch • vykonáva nastavenia, montáže, opravy, údržby a kontroly prevádzky TTZ • vykonáva tepelnú izoláciu, montáže, opravy, údržby TTZ • vykonáva práce na rozvodoch a investičných akciách TTZ • vykonáva zámočnícke práce na TTZ • spolupracuje na odstraňovaní havarijných stavov TTZ • vykonáva evidenciu podkladov o svojej činnosti
Zamestnanecké výhody a benefity
  • práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti • každoročné zvyšovanie miezd • 13 plat • stravné v hodnote 5,85 € za každý odpracovaný deň a aj počas dovolenky • dni voľna navyše • MultiSport karta • príspevky pri pracovných jubileách • príspevok na voľno časové aktivity (relax, kultúra, šport, cestovanie a pod.) • zľavy u našich vybraných partnerov (ubytovacie služby, obchody)
Požiadavky na zamestnancaÚroveň vzdelaniastredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanieVzdelanie v odboreÚdržbár tepelno - energetických zariadení / voda-kúreniePočet rokov praxe2Prax na pozícii/v oblastiÚdržbár voda-kúreniePozícia je vhodná pre absolventaÁnoVodičský preukazBOsobnostné predpoklady a zručnosti
  • prax v oblasti komplexnej údržby kotolní a OST (voda - kúrenie ) • prax v oblasti údržby plynových a tlakových zariadení (TTZ) • schopnosť čítania technickej dokumentácie • VP skupiny B - aktívny vodič, skupiny C - výhodou • platný zváračský preukaz - elektrický oblúk (základný kurz) - výhodou • základné alebo štátne skúšky ( zváračský preukaz Z-G1- zváranie plameňom, Z-E1- zváranie el. oblúkom) - výhodou • technická zručnosť, technické myslenie, orientácia na detail • schopnosť rýchlo sa učiť a aplikovať nové skúsenosti v praxi, samostatnosť
Informácie o výberovom konaníPočet voľných pracovných miest1Predpokladaný termín ukončenia výberového konania2024-04-30Stručná charakteristika klientaBudeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.Hlavná oblasť pôsobenia klientaDodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchuKontaktná osoba: Lukáš Kriška

Manpower