Obchodník - realitný maklér NajlepšíMakléri.sk

  • Bratislavský kraj
  • Plný úväzok
  • Pred 17 dňami
Sme 1. rodinná realitná firma, ktorej začiatok sa píše od roku 2008. Ponúkame ľuďom kvalitné služby v oblasti predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností. Naším cieľom je vždy rozvíjať dlhodobé vzťahy a ponúknuť čestné a transparentné realitné služby, ktoré najlepšie slúžia záujmom tých, ktorých zastupujeme. Naši makléri sú neustále školení, aby Vám vedeli poskytnúť odborné a kompletné služby. Pracujeme s plným nasadením, profesionálne a hlavne ľudsky, aby sme dokázali, že aj makléra môžete mať radi.Koho hľadáme?
Si rodený obchodník? Máš rád výzvy?
Si typ: Ak ťa vyhodia dvermi, pôjdeš oknom, ak ťa vyhodia oknom, prelezieš komínom?Ak si na všetky otázky odpovedal kladne, jednoznačne patríš do nášho tímu, naučíme ťa obchodnícky využiť tvoju dravú povahu, spoznáš svet realít, nadobudneš odborné znalosti a získaš skvelých kolegov, ktorí ťa podporia v tvojom napredovaní.
Hľadáme človeka, ktorý má obchodného ducha, má výborné komunikačné a prezentačné zručnosti, ktorý nemá problém pracovať v tíme.
Človeka, ktorý vie čo znamená sebadisciplína a vytrvalosť.
Človeka, ktorý je akčný a má ambície.Osobnostné predpoklady a zručnosti:
+ lojalita
+ obchodný duch
+ vytrvalosť a sebadisciplína
+ proaktívnosťČo ponúkame:
+ výhody kancelárie - zázemie od A po Z
+ školenie pod vedením Petra Poláčika
+ predaj kvalitných služieb, za ktorými si stojíme
+ dlhoročná značka, na ktorú budete hrdí
+ skvelý tím - kolegovia, ktorí ti pomôžu v tvojom napredovaníNáplň práce:
+ dohadovanie stretnutí s potencionálnymi záujemcami o predaj alebo prenájom nehnuteľnosti
+ telefonovanie, e-mailing, osobné stretnutia - aktivity na získavanie nových klientov
+ cenotvorba pri predaji nehnuteľnosti
+ proaktívne riešenie plánov a možností predaja, ktoré zabezpečia samotný predaj nehnuteľnosti
+ príprava podkladov
+ dohadovanie a realizácia obhliadok
+ komunikácia s hypotekárnymi špecialistami, právnikmi a znalcamiPlatové ohodnotenie:
Provízny systém - rastúciInformácie o výberovom konaní:
Chceš vedieť , či na to máš? Pošli nám štruktúrovaný životopis a fotku na našu mailovú adresuPožiadavky:
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. Stupňa
Vodičský preukaz: BAdresa spoločnosti:
realitná kancelária NajlepšíMakléri.sk
Sedmokrásková 5 - bezproblémové parkovanie
821 01 Bratislava - Ružinov
www.najlepsimakleri.skKontaktná osoba: Peter Poláčik RSc.
Tel.: 0915 131 373
E-mail:Požiadavky na zamestnancaMinimálne požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitouInformácie o spoločnostiCharakteristika spoločnosti:Sme 1. rodinná realitná firma, ktorej začiatok sa píše od roku 2008. Ponúkame ľuďom kvalitné služby v oblasti predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností. Naším cieľom je vždy rozvíjať dlhodobé vzťahy a ponúknuť čestné a transparentné realitné služby, ktoré najlepšie slúžia záujmom tých, ktorých zastupujeme. Naši makléri sú neustále školení, aby Vám vedeli poskytnúť odborné a kompletné služby. Pracujeme s plným nasadením, profesionálne a hlavne ľudsky, aby sme dokázali, že aj makléra môžete mať radi.

Zoznam Kariéra