Hľadá sa kaderníčka - nadštandardné platové ohodnotenie

VAM group, s. r. o.x

  • Bratislava, Bratislavský kraj
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 18 dňami
VAM group, s. r. o.Dlhodobá brigádaDnes 0:00Brigády vyhľadávanieReagovať na brigáduReaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáme kaderníčky do detského-pánskeho kaderníctva v Bratislave -Shopping Palace Zlaté Piesky / EuroveaAlebo do Dámskeho/pánskeho kaderníctva v PetržalkePlat 8-10€/hod v čistom + stravné lístky - 5,85€/deň vyplatené v hotovosti + tringelty vyplatené vždy po skončení pracovného dňa (+-300€/mesiac)Príplatky za víkendyPracovná doba 9-20 hodZmeny na dohodePriateľský kolektívMožnosť na TPP aj brigádne !Nástup možný ihneď. Viac informácií na osobnom pohovoreZáujemkyne, prosím zašlite životopis na email: office.kadernictvo@gmail.com, do predmetu uveďte: ŽivotopisTešíme sa na Vás! Termín nástupu: ihneď, prípadne na dohodeDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: - príplatky za víkendy
- zmeny na dohode
- príspevky na stravu
- flexibilné čerpanie dovolenky
- možnosť pracovať len víkendyInformácie pre uchádzača: Záujemkyne, prosím zašlite životopis na email: office.kadernictvo@gmail.com, do predmetu uveďte: Životopis kaderníctvo
Tešíme sa na Vás!Brigády:Požiadavky na brigádnikaPožadované vzdelanie:študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanieVAM group, s. r. o.xStručná charakteristika spoločnosti: spoločnosť VAM group, s.r.o. sa zaoberá prevádzkovaním kaderníctiev, taktiež maloobchodným predajom.

Super Brigady Zones

Podobné ponuky

  • Kaderníčka, kaderník

    • Bratislava, Bratislavský kraj
    • 1 200 - 2 000 € za mesiac
    panské, dámske a detské kaderníctvo v salóne LARA BEAUTY AVION Shopping Park Bratislava, BORY Mall Bratislava www.larabeauty.sk Požiadavky na zamestnanca príjemné vystupovani…
    • Pred 2 mesiacmi
  • Kaderníčka

    • Bratislava, Bratislavský kraj
    Náplň práce: - umývanie, farbenie, strihanie a konečná úprava vlasov a komunikácia s klientelou Informácie pre uchádzača: Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na neurč…
    • Pred 1 mesiacom
  • Kaderník, kaderníčka

    PH Style s.r.ox

    • Bratislava, Bratislavský kraj
    • 2 000 € za mesiac
    PH Style s.r.o Dlhodobá brigáda Včera 22:30 Brigády vyhľadávanie Reagovať na brigádu Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ. Náplň práce, inform…
    • Pred 12 dňami