Obrábač kovov - frézar

Continental

  • Trenčiansky kraj
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 26 dňami
Job Description- vykonáva obrábanie na obrábacích strojoch podľa technickej dokumentácie (výkresy, skice), sústru-ženie/frézovanie (klasické aj CNC), vŕtanie, brúsenie (brúska na plocho a na guľato)
- zodpovedá za obsluhu obrábacích strojov
- zodpovedá za autonómnu údržbu obrábacích strojov
- vykonáva zverené práce v zmysle požiadaviek a v súlade s ochranou ŽP
- práca s diaľkovo riadeným žeriavom
- práca s VZV (presun materiálu k stroju, odvoz dielov od stroja)QualificationsVZDELANIE, ODBOR: výučný list - technický smer, obrábač kovov - obsluha CNC strojov
ODBORNÁ PRAX: 2 roky
ĎALŠIE ODBORNÉ ZNALOSTI,
SCHOPNOSTI A POŽIADAVKY: spôsobilosť na manipuláciu s ručne vedeným vozíkom, spôsobi-losť na obsluhu zdvíhacích zariadení a viazanie bremienAdditional InformationReady to drive with Continental? Take the first step and fill in the online application.

Continental

Podobné ponuky

  • Obrábač kovov - frézar na klasickú frézu

    • Partizánske, Trenčianský kraj
    • 1 079 € za mesiac
    Náplň práce: Opracovanie výrobkov a strojných súčiastok na klasickej fréze v zmysle platnej technickej dokumentácie, meranie hodnôt, kontrola vyrobených výrobkov. Informácie pre …
    • Pred 25 dňami
  • CNC obrábač kovov

    • Púchov, Trenčianský kraj
    • 6,00 € za hodinu
    - výroba dielcov v kusovej a málo sériovej výrobe podľa technickej dokumentácie - samokontrola kvality práce Informácie pre uchádzača: Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný …
    • Pred 1 mesiacom