C++ Programátor pre automatizované zariadenia

Mühlbauer

  • Nitra, Nitrianský kraj
  • Plný úväzok
  • Pred 2 mesiacmi
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • Analýza, návrh, vývoj a testovanie real-time SW pre automatizované zariadenia
  • Odovzdanie a spustenie strojov do výrobného závodu zákazníka (vrátane inštalácie u zákazníka)
  • Viac ako 25 % úloh zahŕňa cestovanie (tento čas strávite v zahraničí u zákazníka alebo v našej centrále v Nemecku)
  • Vzdialená podpora inštalácie riešení u zákazníka, Hotline, poskytovanie podpory zákazníkov a kolegov
  • Zahraničné služobné cesty
  • Analýza požiadaviek zákazníka a podieľanie sa na návrhu riešenia a odhade objemu prác pre nové projekty
  • Odstraňovanie funkčných a bezpečnostných závad,
  • Účasť na školení kolegov, Reporting
  • Dokumentácia toku procesov a SW riešenia
Zamestnanecké výhody, benefity
  • 1 extra mzda ( dochádzkový + dovolenkový bonus )
  • Flexibilný pracovný čas
  • Jazykové kurzy hradené spoločnosťou (150€/semester)
  • Ročné prehodnocovanie mzdy
  • Multisport karta
  • Sociálne benefity ( svadby, narodenia, práca, výročia )
  • Teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
  • Stravné lístky v hodnote 6€/deň s možnosťou stravovania v spoločnosti
  • Parkovanie na súkromnom parkovisku pri firme
Požiadavky na zamestnancaPozícii vyhovujú uchádzači so vzdelanímstredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňaJazykové znalostiAnglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)Ostatné znalostiC++ - Mierne pokročilýOsobnostné predpoklady a zručnosti
  • Dobrá znalosť vývoja softvéru v C++
  • Aktívna znalosť angličtiny písaným aj hovoreným slovom
  • Technické porozumenie, komunikačné schopnosti, ochota učiť sa, samostatný spôsob práce
  • Skúsenosť s programovaním PLC výhodou
Inzerujúca spoločnosť

Mühlbauer