Zdravotná sestra - jednodňová chirurgia

Centrum Kramare, spol. s r.o.x

  • Bratislava, Bratislavský kraj
  • 2 300 € za mesiac
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 28 dňami
Centrum Kramáre, spol. s r.o.Dlhodobá brigádaVčera 22:00Brigády vyhľadávanieReagovať na brigáduReaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Práca zdravotnej sestry - klinika jednodňovej zdravotnej starostlivosti
- spolupráca s lekárom pri starostlivosti o pacienta
- asistencia pri lekárskom vyšetrení na ambulancii jednodňovej chirurgie
- starostlivosť o pacienta pred a po operácii pri lôžku pacienta
- asistencia pri lekárskom vyšetrení
- vedenie dokumentácie o pacientoch
- príprava a sterilizácia vyšetrovacích nástrojov a zdravotníckeho materiálu
- aplikácia liečiv formou injekcii i.m, i.v, formou infúzií
- samostatné terapeutické postupy poskytované na základe odporúčania lekára
- samostatné vyšetrenie pacienta na základe odporúčania lekára
- administratívna práca spojená s prácou zdravotnej sestry (objednávanie pacientov,
zapisovanie zdravotnej dokumentácie, platby )
- dezinfekcia pracovných plôch v priestoroch kliniky jednodňovej zdravotnej starostlivosti Ponúkaný plat: Od 1600.00 - do 2300.00 EUR/mesiacVýška mzdy a variabilná zložka mzdy, odmeny sú závislé od dosiahnutého vzdelania, dĺžky praxe a na základe dosiahnutých pracovných výsledkov.Termín nástupu: dohodouDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: Práca len počas pracovného týždňa, voľné víkendy, sviatky, stabilná pracovná doba
Nástupný bonus a vyplácanie odmeny na základe pracovných výsledkov
Práca v príjemnom prostredí kliniky s dlhoročnými skúsenosťami a spokojnými pacientami
Profesionálny rast, možnosť ďalšieho vzdelávania
Podpora zdravého životného štýlu a kultúrneho vyžitia prostredníctvom špeciálnych programov
Multisportkarta
Kultúrne podujatia
Pravidelné zvyšovanie mzdy na základe odpracovaných rokov
Dovolenka v medziobdobí vianočných sviatkov a Nového roka
ďalšie benefity pri osobnom rozhovoreInformácie pre uchádzača: Jednotlivých uchádzačov budeme informovať o výberovom konaní telefonicky alebo mailom.Brigády:Požiadavky na brigádnikaPožadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňaĎalšie požiadavky na kandidáta:komunikatívnosť, flexibilita, empatia pri starostlivosti o pacienta, ochota pracovať s ľuďmi a pre ľudí, chuť sa ďalej vzdelávať vo vybranom odbore
lojálnosť voči zamestnávateľoviCentrum Kramáre, spol. s r.o.xStručná charakteristika spoločnosti: Zdravotné zariadenie s moderným materiálno-technickým vybavením s pobočkami v Bratislave a v Liptovskom Mikuláši. V Bratislave poskytujeme zdravotnú starostlivosť v moderne vybavenej klinike pre deti a dospelých pacientov v odbore otorinolaryngológia, chirurgia hlavy a krku, detská urológia, estetická chirurgia. V Liptovskom Mikuláši sme našim pacientom k dispozícii v priestoroch novovybudovanej polikliniky v centre mesta. Zameriavame sa na poskytovanie špecializovanej zdravotnej starostlivosti v odboroch ušno-nosovo-krčné (ORL), chirurgia, interná medicína, ortopédia, všeobecné lekárstvo pre dospelých, plastická chirurgia a estetická medicína. Obidve kliniky ponúkajú našim pacientom okrem vyšetrenia a diagnostiky aj operačné riešenie zdravotného stavu v prípade, že to zdravotný stav pacienta vyžaduje. Pacientom umožňujeme vyšetrenie na objednanie prostredníctvom recepcie, a tak minimalizovať dobu, ktorú pacient strávi čakaním na vyšetrenie. Náš proklientský a profesionálny prístup oceňujú pacienti zo širokého okolia.

Super Brigady Zones

Podobné ponuky

  • Zdravotná sestra - novorodenecké oddelenie

    • Bratislava, Bratislavský kraj
    2221001 - Sestra na lôžkovom oddelení, špecialistka vo vnútornom lekárstve, špecialistka v odboroch chirurgie Pracovná oblasť: Zdravotníctvo Počet voľných miest: 2 Náplň prác…
    • Pred 2 mesiacmi
  • Zdravotná sestra do ambulancie

    • Bratislava, Bratislavský kraj
    • 1 300 - 1 800 € za mesiac
    2221008 - Sestra špecialistka v pediatrickom ošetrovateľstve3221999 - Zdravotná sestra inde neuvedená3221001 - Ambulantná sestra Pracovná oblasť: Zdravotníctvo Počet voľných mi…
    • Pred 1 mesiacom
  • Zdravotná sestra

    • Bratislava, Bratislavský kraj
    Náplň práce: zdravotná sestra v odbornej ambulancii, poskytovanie zdravotnej starostlivosti podľa osobitného predpisu metódou ošetrovateľského procesu, vedenie zdravotnej dokumentá…
    • Pred 12 dňami