Kreslič / Projektant výkresov tvaru a výstuže

FK-PROJECT, s.r.o.

  • Slovensko
  • 1 200 € za mesiac
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 1 mesiacom
Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Kreslenie výkresov tvaru a výstuže.

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
mladistvého

Ponúkané výhody

Možnosť práce na živnosť (1200-1400) ale aj TPP (890 v hrubom). Podľa dohody.

Pracovné podmienky
  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore stavebníctvo - stavebné inžinierstvo

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

Nemecký jazyk výhodou.

Údaje o zamestnávateľovi

Obchodné meno:

Právna forma:

Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:

51222418

Telefón:

+421918740813

Charakteristika:

Projekčná kancelária

Adresa:
  • Lovča 106
  • 96621 Lovča
  • Slovensko

ISTP - Internetový Sprievodca Trhom Práce