Skladník

Talent Solutions

  • Bánovce nad Bebravou, Trenčianský kraj
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 12 dňami
Informácie o pracovnej ponuke Pre nášho významného klienta hľadáme šikovných skladníkov. Náplň práce: - obsluha VZV, - príjem, výdaj a evidencia materiálu, - účasť na inventarizácii - presun materiálu v rámci areálu spoločnosti použitím firemného nákladného vozidla skupiny BPožiadavky na zamestnanca – preukaz na VZV – skúseností s obsluhou VZV – spoľahlivosť – ochota pracovať na 3 zmenyBenefity práce – 13. plat – zabezpečená autobusová doprava z Partizánskeho, Prievidze a z Topoľčian, alebo príspevok na dopravu – stravné lístky v hodnote 5,85 € – bohatý sociálny program

Talent Solutions

Podobné ponuky

  • Skladník priamo do kmeňa

    • Bánovce nad Bebravou, Trenčianský kraj
    - presun materiálu v rámci areálu spoločnosti použitím firemného nákladného vozidla skupiny B Benefity a ďalšie výhody: - 13. plat - zabezpečená autobusová doprava z Partizáns…
    • Pred 10 dňami
  • Skladník s VZV (Ref. č.: 2-21-43364)

    • Bánovce nad Bebravou, Trenčianský kraj
    • 1 250 - 1 300 € za mesiac
    Práca v automobilovom priemysle vo výrobe svetlometov na pozícií skladníka Náplň práce: - Fyzické preberanie materiálu na príjme. - Zaskladňovanie materiálu a príjem do skladového …
    • Pred 1 mesiacom
  • Skladník

    • Bánovce nad Bebravou, Trenčianský kraj
    Náplň práce: práca v sklade hotových výrobkov, zvážanie hotových výrobkov do skladu, nakladanie hotových výrobkov Informácie pre uchádzača: Pracovný a mimopracovný pomer: Praco…
    • Pred 4 dňami