Zmenový supervízor / supervízorka výroby - automotive

Manpower

  • Košický kraj
  • 1 300 € za mesiac
  • Plný úväzok
  • Pred 2 mesiacmi
  • Bez námahy pošlite žiadosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • kontrolovanie a riadenie výrobného tímu na linke počas zmeny • koordinácia tímu za účelom zlepšenia výkonnosti na linke • navrhovanie rôznych zlepšovacích nástrojov pre svoj tím • hodnotenie pracovného výkonu zamestnancov a ich zručností • navrhovanie odmeňovania zamestnancov • riadenie dovoleniek, absencií na pracovisku
Zamestnanecké výhody a benefityPríspevok na regeneráciu pre zamestnanca Multisport karta Možnosť sebarealizácie prostredníctvom kurzov Bezplatná kyvadlová doprava na vybraných trasách Extra bonus na dochádzanie do práce (vybrané destinácie)Požiadavky na zamestnancaÚroveň vzdelaniastredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňaVzdelanie v odboreelektrotechnika, elektronikaJazykové znalostiAnglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)Počet rokov praxe2Vodičský preukazBOsobnostné predpoklady a zručnostiveľmi dobré komunikačné a organizačné zručnosti skúsenosti s vedením tímu na podobnej pozícii znalosť práce v SAPe, MS Office na mierne pokročilej úrovni znalosť AJ - B1Informácie o výberovom konaníPočet voľných pracovných miest1Predpokladaný termín ukončenia výberového konania2024-03-29Stručná charakteristika klientaAutomobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkovHlavná oblasť pôsobenia klientaAutomobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkovKontaktná osoba: Petra Bálintová

Manpower