Strojník balenia/formovania Ubytovanie zadarmo

Talent Solutions

  • Bratislava, Bratislavský kraj
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 13 dňami
Informácie o pracovnej ponuke Hľadáme kandidáta na túto pracovnú pozíciu pre jedného z najväčších potravinových výrobcov na Slovensku. Vaše hlavné úlohy a zodpovednosti zahŕňajú: -Preberanie zmeny a komunikácia so strojníkom balenia z preberanej zmeny -Aktívna komunikácia s osádkou linky a predákom svojej zmeny -Znalosť a schopnosť obsluhy strojov na baliacom úseku linky, vrátane balacích strojov a periférnych zariadení ako krabicovač, dynamické váhy atď. -Dodržiavanie pokynov predáka alebo tímového lídra, vrátane udržiavania poriadku a čistoty na pracovisku -Príprava a výmena kotúčov obalu, kontrola obalov a dátumu na výrobku -Manuálna manipulácia so zlomom a sanitárnym odpadom -Senzorická kontrola výrobku, odoberanie vzoriek, vizuálna kontrola linky, váženie a kontrola kvality hotového výrobku -Vedenie evidencie výroby v elektronickej a písomnej forme -Účasť na zákonných školeniach -Vykonávanie všetkých činností a zodpovedností v súlade s programom IL6S.Požiadavky na zamestnanca Skúsenosti s nastavovaním strojov – výhodou Skúsenosti z výrobného procesu – výhodou Ochota pracovať na zmeny Zodpovednosť Samostatnosť Ochota učiť sa nové veciBenefity práce Bonus: + 15% bonus a zmenové príplatky

Talent Solutions

Podobné ponuky

  • Prevádzkový pracovník - strojník

    • Bratislava, Bratislavský kraj
    • 1 166 - 1 400 € za mesiac
    Náplň práce: S vašou vysnívanou prácou so super kolegami v Petržalke budete spokojný, ak na čo najviac z otázok nižšie odpoviete ÁNO. Nebojíte sa pracovať vonku na čerstvom vzduch…
    • Pred 1 mesiacom
  • Strojník / Strojníčka

    • Bratislava, Bratislavský kraj
    - obsluha strojných zariadení pre plnenie produktov, dodržiavanie a vedenie potrebných záznamov - nepretržitá kontrola výrobného procesu podľa stanovených štandardov a pracovných …
    • Pred 2 mesiacmi