UČITEĽ TANEČNÉHO ODBORU V SÚKROMNEJ ZUŠ - AJ ABSOLVENT BEZ PRAXE

Sukromna zakladna umelecka skola

  • Kežmarok, Prešovský kraj
  • Plný úväzok
  • Pred 9 dňami
PožiadavkyVzdelanie podľa zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov podľa vyhlášky Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky č. 1/2020 o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov, t.j.:
  • SŠ / VŠ vzdelanie v odbore učiteľstvo a pedagogické vedy, v študijnom programe zameranom na tanec, tanečný a hudobno dramatický odbor na konzervatóriu
  • príležitosť aj pre kandidáta bez praxe
  • podmienkou je aktívna vodičská prax
  • užívateľská znalosť práce s PC (Word, Excel, internet)
  • časová flexibilita
  • spoľahlivý, hodnotovo založený a zodpovedný kandidát s príjemným vystupovaním, ktorý vníma svoju prácu ako poslanie a má úprimný vzťah ku svojej profesii a ku deťom
Náplň práceVyučovanie žiakov v tanečnom v podmienkach súkromnej základnej umeleckej školy, ktorá funguje formou elokovaných pracovísk v regióne Poprad - Kežmarok - Stará Ľubovňa, t.j.:
  • výkon práce podľa rozvrhu na jednotlivých pridelených elokovaných pracoviskách
  • uplatňovanie hravých metód vzdelávania s cieľom motivovať deti a prehlbovať tak ich teoretické a praktické vedomosti
  • príprava, vedenie a archivácia pedagogickej dokumentácie, zúčastňovanie sa porád
  • príprava žiakov na vystúpenia a súťaže
  • tvorba choreografií a tanečných videí s kolegami v odbore
  • tvorba a prezentácia tanečných projektov
  • organizovanie workshopov
  • súčasťou náplne práce je šoférovanie pri dochádzke na jednotlivé školy
Ponuka
  • Príležitosť pre sebarealizáciu vo vyštudovanom odbore
  • podpora vzdelávania a autorskej umeleckej činnosti
  • talentový coaching - Gallup a pod.
  • priateľská a osobnejšia atmosféra
  • príspevok na dochádzanie
  • mzdové benefity podľa výkonu
  • kvalitné materiálne podmienky na prácu (služobný IPad) , elektornické vedenie dokumentácie
Platové podmienky:určené podľa zákona 311/2001 Zákonníka práce s prihliadnutím na § 1 ods. 8 Zákona 553/2003 (platová tarifa podľa tohto zákona zodpovedajúca kariérovému stupňu, v ktorom je pedagogický zamestnanec alebo odborný zamestnanec zaradený“ a zákona č. 138/2019 Z. z.)
  • nástupná mzda 950 EUR - pri zaradení „začínajúci pedagóg s odborným vzdelaním“ pri 100% úväzku
  • konkrétny plat závisí od praxe kandidáta
Informácie o výberovom konaníMotivačný list a životopis pošlite na e mailovú adresu agentúryV sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.Po vyhodnotení prihlášok budeme prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe. 1. kolo výberového konania sa uskutoční v personálnej agentúre NOVIDEA, s.r.o. v Poprade .Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.Súkromná základná umelecká školaNaším klientom je Súkromná základná umelecká škola Rosnička Art, so sídlom v Kežmarku, ktorá funguje formou elokovaných pracovísk v regióne Poprad - Kežmarok - Stará Ľubovňa, čo sa teší veľkej obľube rodičov, nakoľko žiaci ostávajú v prirodzenom prostredí, ktoré poznajú, nemusia cestovať do vzdialených miest za umeleckým vzdelaním. ( )Učitelia SZUŠ prichádzajú priamo za žiakmi do ich škôl, v ktorých prebieha vyučovanie a zároveň sa snažia vychádzať v ústrety rodičom aj učiteľom v rámci mimoškolskej činnosti žiakov.Zriaďovateľom SZUŠ je Občianske združenie Rosnička Art, Kežmarok.

Novidea