Vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy

  • Košice, Košický kraj
  • Dočasný pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 2 mesiacmi
Náplň práce: medzinárodná preprava medzi prístavmi, logistickými centrami, práca s plachtovými, skriňovými návesmi aj kontajnermiInformácie pre uchádzača:Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na určitú dobuPočet mesiacov: 12Počet hodín za týždeň: 45.0Zmennosť: turnusováSezónna práca: NieZákladná zložka mzdy v eurách (v hrubom): 800 €
mesačneDruh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto v podnikateľskej sférePonúkané výhody: denné diéty, príplatky, mesačné odmeny, koncoročné, doprava firemnou dodávkou na turnus, zálohy, zabezpečené prostredie pri pauzách - kuchyňka, sociálne zariadenie, práčka, wifi, sušičkaZdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky .Všeobecne požadované znalosti:Požadovaný stupeň vzdelania: Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelaniePrax: aspoň 1 rokZnalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: ÁnoPočítačové zručnosti: Kancelárske balíky - Microsoft Word - elementárnaVodičské oprávnenie: Skupina C+EĎalšie požiadavkybezúhonnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, digitálna tachografová karta, kvalifikačná karta vodiča, výhodou ADR osvedčenie

Zoznam Kariéra