BI analytik v oblasti automatizácie procesov

Tatrabanka

  • Slovensko
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 1 mesiacom

Náplň práce
  • Máš skúsenosti v oblasti automatizácie a programovania? Máš záujem o tvorivú prácu v oblasti nových technológií, kde využiješ svoje praktické skúsenosti z oblasti business inteligence?
  • Hľadáme skúseného BI analytika pre oblasť automatizácie procesov v sektore služieb.
Doplňujúce požiadavky:
  • skúsenosti v oblasti programovania
  • znalosť VBA, RPA, objektového programovania výhodou
  • analytické a technické myslenie
  • angličtina - základné porozumenie nutné pre využívanie informácii z anglicky písaných manuálov
  • zodpovednosť
  • samostatnosť
  • MS Office - pokročilá úroveň
Ďalšie benefity:
  • príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky
  • možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
  • atraktívne kariérne príležitosti
  • kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
  • možnosť rotácií v rámcí RB Group
  • práca so skúsenými lídrami
  • zvýhodnenia na produktoch Tatra banky balík služieb Tatra personal, úvery, zmenárenské služby
  • motivačné nadštandartné ohodnotenie
  • možnosť stať sa akcionárom banky
  • príspevok na zdravotnú starostlivosť
  • príspevok na DDS
  • dovolenka PLUS
  • flexibilný pracovný čas
V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 1700 € brutto pri plnom úväzku.

Tatrabanka