Product Account Manager na oddelení faktoringu

Tatra banka

  • Bratislava, Bratislavský kraj
  • Plný úväzok
  • Pred 19 dňami
Product Account Manager na oddelení faktoringuNáplň práce
  • Hľadáme kolegu do tímu na pozíciu Produktový account manager pre korporátne bankovníctvo so špecializáciou na faktoring a obchodné financovanie.
  • Hlavnou náplňou práce na pozícii bude:
  • vedenie obchodných rokovaní s klientom (aj v cudzom jazyku) so zameraním na predaj produktov faktoringu, exportného a pred-exportného financovania,
  • poskytovanie komplexného poradenstva a konzultácií v oblasti financovania pohľadávok a obchodných kontraktov pre interných aj externých klientov,
  • prvotné posudzovanie rizika obchodu a finančnej situácie klienta,
  • návrh štruktúry obchodu a jeho zabezpečenia - vypracovanie ponuky, prezentácia klientovi,
  • zabezpečenie schválenia (obhajoba navrhnutej štruktúry v rámci schvaľovacieho procesu),
  • vyjednávanie pri uzatváraní zmluvnej dokumentácie, konzultácie s klientom v rámci čerpania,
  • monitoring obchodu a priebežná kontrola činnosti klienta.
Doplňujúce požiadavky:
  • aktívna znalosť AJ (znalosť ďalšieho cudzieho jazyka výhodou)
  • pro-klientsky prístup
  • samostatnosť, komunikatívnosť a kreativita
Ďalšie benefity:
  • príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej skupiny
  • kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
  • práca so skúsenými lídrami
  • zvýhodnenia na produktoch Tatra banky Účet pre modrú planétu TB, úvery, zmenárenské služby
  • možnosť stať sa akcionárom banky
  • motivačné ohodnotenie
  • Dni Zdravia
  • bezplatná psychologická podpora 24/7
  • príspevok na DDS
V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 1800 € brutto pri plnom úväzku.

Tatra banka