Nastavovač zariadení / údržbár

  • Kežmarok, Prešovský kraj
  • 6,10 € za hodinu
  • Dočasný pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 2 mesiacmi
Náplň práce: - nastavovanie automatických baliacich liniek podľa druhu baleného výrobku
- zabezpečovanie prevádzkyschopnosti výrobného zariadenia na zverenom pracovisku
- zodpovednosť za správnu činnosť na pridelenom strojnom zariadení
- bezodkladné riešenie vzniknutých problémov a nedostatkov a ich následné hlásenie kompetentným osobám
- včasné a kvalitné odstraňovanie prevádzkových porúchInformácie pre uchádzača:Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na neurčitý časZmennosť: dvojzmennáNočná práca: NieSezónna práca: NiePracovné miesto vhodné pre: AbsolventaZákladná zložka mzdy v eurách (v hrubom): 6,1 €
za hodinuDruh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto v podnikateľskej sférePonúkané výhody: - možnosť ďalšieho platového rastu
- motivačný systém ďalšieho odmeňovania
- príspevok na dopravu podľa km
- príplatky za nadčasy, soboty, nedele a sviatky podľa zákonaZdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky .Všeobecne požadované znalosti:Požadovaný stupeň vzdelania: Stredné odborné vzdelanie - mechanik opravár - stroje a zariadenia
Úplné stredné odborné vzdelanie - mechanik v strojárstvePrax: bez požiadavky na odbornú praxZnalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: NieĎalšie požiadavkyOsobnostné predpoklady a zručnosti: - vzdelanie v elektrotechnickom alebo strojárskom odbore - prax na údržbe výhodou /nie je podmienkou/ - technické a logické myslenie - samostatnosť a zodpovedný prístup k práci - schopnosť pracovať v tíme

Zoznam Kariéra