Vedúci/vedúca oddelenia údržby

Manpower

  • Štúrovo, Nitrianský kraj
  • Plný úväzok
  • Pred 2 mesiacmi
  • Bez námahy pošlite žiadosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • Zodpovednosť za údržbu, technický stav strojového parku, technológií • Koordinácia ľudí na zmene, stanovenie priorít • Zabezpečenie plynulého chodu výroby • Riešenie problémových situácií a prijímanie nápravných opatrení • Práca na 3 zmeny
Zamestnanecké výhody a benefity
  • Náborový bonus vo výške 450€ •Príplatky podľa Zákonníka práce •Stravné lístky v hodnote 6€ •Vitamínové balíčky ** Práca priamo v internom stave spoločnosti Ostatné benefity budú bližšie špecifikované na osobnom pohovore.
Požiadavky na zamestnancaÚroveň vzdelaniastredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitouVzdelanie v odboreElektrotechnikJazykové znalostiAnglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)Počet rokov praxe2Prax na pozícii/v oblastivedenie tímu údržbárovVodičský preukazBOsobnostné predpoklady a zručnosti
  • Úplné stredné odborné vzdelanie - elektrotechnik • Osvedčenie elektrotechnika podľa § 22 vyhlášky č. 508/2009 Z. z. s napätím nad 1000 V • Komunikácia v anglickom jazyku - mierne pokročilý (B1/B2) • Čítanie technickej dokumentácie • Organizačné schopnosti • Skúsenosť s vedením menšieho tímu (do 10 ľudí) * Minimálne 2-ročnú prax v podobnej oblasti
Informácie o výberovom konaníPočet voľných pracovných miest1Predpokladaný termín ukončenia výberového konania2024-04-30Informácie pre uchádzačaTeamleder na oddelení údržby by mal byť zodpovedný za údržbu a technický stav strojového parku, technológií a budovy, zabezpečiť plynulý chod výroby, organizovať ľudské zdroje na zmene, stanoviť priority a rozdeľovať denné úlohy, riešiť problémové situácie a prijímať nápravné opatrenia, mal by vedieť čítať technické dokumentácie, mal by byť tímový hráč.Stručná charakteristika klientaPozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý je zameraný na výrobu odliatkov z tvárnej (nodulárnej) liatiny, najmä pre automobilový priemysel.Hlavná oblasť pôsobenia klientaStrojársky priemyselKontaktná osoba: Agáta Siebertová

Manpower