Vedúci - pobočky obchod/služby so zameraním voda-kúrenie-vetranie-chladenie Ladce

  • Ilava, Trenčianský kraj
  • Plný úväzok
  • Pred 18 dňami
Vedúci - pobočky obchod/služby so zameraním voda-kúrenie-vetranie-chladenie LadceMiesto práce:LadcePonúkaný plat (základná mzda):1300 EUR
Základná mzda 1300 Eur plus prémieDruh pracovného pomeru:Termín nástupu do práce:od 30.4.2024Informácie o pracovnom miesteInformácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
ČOMU SA U NÁS BUDETE VENOVAŤ-objednávanie tovaru pre obchod -montážny úsek
- príjem a výdaj naskladneného tovaru
- príprava materiálu -odpis pre montážne partie
- vedenie skladu a skladového hospodárstva
- práca s PC účtovný skladový program Titan
- príprava dokladov pre účtovníctvo
- komunikácia so zákazníkmi
- predaj tovaru veľko-maloobchod
- práca s registračnou pokladňouNAŠE OČAKÁVANIA
prax na podobnej pozícii, odbor: voda, kúrenie, plyn
- prax s informačným systémom
- prax s fakturáciou
- prax so skladovým hospodárstvom
- zodpovednosť, precíznosť,Benefity a ďalšie výhody:Zamestnanecké výhody, benefity
- stabilné zamestnanie v modernej a prosperujúcej spoločnosti
- bezplatné školenia a firemné akcie
- príjemný kolektív
- možnosť kariérneho rastu
- tovar za zamestnanecké ceny
- motivačné platové ohodnotenieInformácie pre uchádzača:Životopis s fotografiou zaslať na uvedený mailVšeobecne požadované znalosti:Osobnostné predpoklady a zručnosti
Vyžadované znalosti:
práca s registračnou pokladňou
znalosť MS Office (Excel, PowerPoint, Word, Outlook)
orientácia v PC hardware a software
znalosť predávaného tovaru
znalosť hotovostného a bezhotovostného procesu
komunikačné schopnosti
príjemne vystupovanie
schopnosť presviedčať
obchodný duch
ochota pomôcť v každom prípade
skúsenosť s predajom v obchodePožiadavky na zamestnancaMinimálne požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitouInformácie o spoločnostiCharakteristika spoločnosti:Spoločnosť Instalem s.r.o., so sídlom v Ladcoch, sa zaoberá veľkoobchod-maloobchod-realizácia v oblasti vodoinštalácie-vykurovania a obnoviteľných zdrojov.

Zoznam Kariéra