Špecialista riadenia vlastníckych vzťahov (m/ž)

Skupinaze

  • Bratislava, Bratislavský kraj
  • 1 450 € za mesiac
  • Plný úväzok
  • Pred 13 dňami
Náplň práce:Ak ovládaš katastrálny zákon a máš technické aj analytické myslenie, tak máme pre teba zaujímavú pracovnú príležitosť.Do tímu riadenia vlastníckych vzťahov hľadáme špecialistu, ktorého úlohou bude:
  • Viesť komplexnú evidenciu aktivít majetkovo-právneho manažmentu (ďalej len MPM) a majetkovo-právneho vysporiadania (ďalej len MPV)
  • Implementovať metodiky a koncepcie MPM a MPV
  • Zostavovať návrh harmonogramu MPM a MPV, sledovať a vyhodnocovať plnenie
  • Koordinovať a zabezpečovať kupovanie pozemkov podľa platných interných predpisov
  • Koordinovať a zabezpečovať zriaďovanie vecných bremien
  • Plánovať prostriedky na MPV a MPM aktivity, na ich vysporiadanie (náklady aj investície)
  • Sledovať a vyhodnocovať plnenie plánu nákladov a investícií
  • Pripravovať analýzy pre efektívne nakladanie s majetkom
  • Riešiť korešpondenčnú agendu v oblasti MPV
Zamestnanecké výhody, benefity:
  • Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
  • Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
  • Silný sociálny program
  • Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Osobný účet - finančné prostriedky určené na Vašu regeneráciu 1050 EUR brutto ročne
  • 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
  • Široká ponuka interných a externých školení
  • Športové kluby a podujatia pre Vás aj Vašu rodinu
  • Nadštandardné lekárske prehliadky
  • Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb
Informácie o výberovom konaní:Výška fixnej mzdy je stanovená na úrovni minimálne od 1450 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku a bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta. Výkonnostná odmena je vo výške 15% pri 100% plnení ukazovateľov.Požiadavky na zamestnancaPozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:Vysokoškolské II. stupňaVzdelanie v odbore:stavebné, technické vysokoškolské II. stupňa - prax 3 roky, stredoškolské s maturitou - prax 6 rokovOstatné znalosti:Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilýVodičský preukaz:BOsobnostné predpoklady a zručnosti:Ďalšie požiadavky
*Znalosť katastrálneho zákona
*Technické a analytické myslenie
*Veľmi dobré komunikačné a argumentačné zručnosti
*Samostatnosť, rozhodnosťV prípade vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu prosím vyplňte online dotazník.Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Skupinaze