Skladník/Pracovník expedície

Mühlbauer

  • Nitra, Nitrianský kraj
  • Plný úväzok
  • Pred 2 mesiacmi
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • zakladanie materiálu do skladu,
  • balenie dielov podľa platného baliaceho predpisu,
  • preberanie tovaru od externých dodávateľov,
  • preberanie materiálu zadelovanie na jednotlivé strediská
  • nahlasovanie zákaziek na príslušný terminál,
  • systémové odhlasovanie dielov,
  • príprava dielov na expedíciu,
  • práce na VZV,
  • vynášanie a triedenie odpadového materiálu.
Zamestnanecké výhody, benefity
  • Zamestnanecké výhody, benefity
  • 1 extra mzda ( dochádzkový + dovolenkový bonus )
  • Jazykové kurzy hradené spoločnosťou (150€/semester)
  • Ročné prehodnocovanie mzdy
  • Multisport karta
  • Sociálne benefity ( svadby, narodenia, práca, výročia )
  • Teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
  • Stravné lístky v hodnote 6,00€/deň s možnosťou stravovania v spoločnosti
  • Parkovanie na súkromnom parkovisku pri firme Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelanímzákladné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školyPozícia je vhodná pre absolventaÁnoOsobnostné predpoklady a zručnosti
  • manuálna zručnosť
  • preukaz vodiča VZV

Mühlbauer