Operátor CNC stroja na ohýbanie plechov s atraktívnou mzdou a zabezpečenou dopravou

  • Liptovský Mikuláš, Žilinský kraj
  • 9,20 € za hodinu
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 1 mesiacom
  • Bez námahy pošlite žiadosť
Hľadáš novú pracovnú výzvu?
Naša spoločnosť má otvorené dvere pre operátorov CNC strojov.Ak máš záujem rásť ako profesionál a mať vplyv na budúcnosť strojárskej výroby, neváhaj a ozvi sa nám!Hlavnou úlohou operátora CNC strojov je:
- zodpovednosť za nastavenie ohýbacích strojov podľa predloženej technickej dokumentácie
- zodpovednosť za správnu údržbu a starostlivosť o ohýbacie nástroje
- schopnosť čítať technické výkresy a plány, ktoré obsahujú presné rozmerové údaje, uhly a iné špecifikácie týkajúce sa ohýbaných dielov
- používanie meracích nástrojov na kontrolu presnosti ohýbaných dielov Druh pracovného pomeruživnosť Ponúkaný plat9,20 €/hod.Iné výhody- zabezpečenie firemnej autobusovej dopravy (Liptovský Mikuláš, Važec, Východná, Hybe)
- možnosť rozvíjať svoje odborné zručnosti
- ponúkame rýchly nástup do práce
- dvojzmenná prevádzka (ranná a poobedná zmena) Miesto práceLiptovský Mikuláš
Liptovský HrádokTermín nástupuIhneď/DohodouInformácie pre uchádzačaAk Ťa ponuka zaujala, svoje životopisy posielaj na e-mailovú adresu: ldorula@maxins.sk, alebo volaj na bezplatnú infolinku 0800 365 800. Ďakujeme za prejavený záujem. Požadované vzdelaniezákladné vzdelanieĎalšie požiadavky na pracovníkaČo očakávame:- schopnosť obsluhovať CNC stroje na ohýbanie plechov -ohýbačka
- prax na podobnej pozícii v oblasti ohýbania plechov je výhodou, nie podmienkou
- znalosť technických výkresov, meradiel a nástrojov
- manuálna zručnosť
- precíznosť, presnosť
- schopnosť spolupracovať v tíme aj samostatneKontaktMAXINS people, s. r. o.Telefón: 0800 365 800Email: nabor@maxins.sk Aktualizované:

Ponuky

Podobné ponuky

  • Operátor CNC stroja na ohýbanie plechov

    • Liptovský Mikuláš, Žilinský kraj
    Hľadáš novú pracovnú výzvu? Naša spoločnosť má otvorené dvere pre operátorov CNC strojov. Ak máš záujem rásť ako profesionál a mať vplyv na budúcnosť strojárskej výroby, neváhaj…
    • Pred 15 dňami
    • Bez námahy pošlite žiadosť
  • Operátor stroja na výrobu výrobkov z plastov

    • Liptovský Mikuláš, Žilinský kraj
    • 820 - 1 000 € za mesiac
    Náplň práce: Odoberanie, vizuálna kontrola, balenie výliskov z plastu, práca s dokumentáciou. Informácie pre uchádzača: Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na neurčit…
    • Pred 16 dňami
  • Operátor stroja na výrobu výrobkov z plastov

    • Liptovský Mikuláš, Žilinský kraj
    • 820 - 1 000 € za mesiac
    Náplň práce: Odoberanie, vizuálna kontrola, balenie výliskov z plastu, práca s dokumentáciou. Informácie pre uchádzača: Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na neurčit…
    • Pred 1 mesiacom