Navýšenie odmien pre operátorov výroby, nech to neunikne Tvojej pozornosti

  • Košice, Košický kraj
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 12 dňami
  • Bez námahy pošlite žiadosť
Chceš kariéru, ktorá Ťa bude posúvať vpred a ponúkne ti finančnú stabilitu, o ktorej si sníval(a)?Ak áno, máme pre Teba skvelú správu!Naša rastúca spoločnosť má voľné možnosti pre operátorov vo výrobe a sme presvedčení, že si práve ty môžeš nájsť svoje miesto v našom tíme. Ako súčasť nášho tímu Ti ponúkame príjemné prostredie, výborný tím kolegov a finančné výhody, ktoré budú vyhovovať Tvojim potrebám.Pridaj sa k nám a začni tvoriť svoju úspešnú kariéru už dnes!Čo bude Tvojou úlohou?
- Priemyselné poťahovanie a dokončovanie kusov z kože, PVC alebo látky podľa stanoveného pracovného postupu.
- Tvojím cieľom bude zabezpečiť, aby všetky výrobky dosiahli vysoký štandard kvality a presnosti, ktorými je naša spoločnosť známa.
- Táto úloha je súčasťou nášho 3-zmenného prevádzkového režimu, ktorý zahŕňa ranné, popoludňajšie a nočné zmeny. Druh pracovného pomeruživnosť Ponúkaný plat9 €/hodinaIné výhody- Nočná zmena 9,50 €/ hodina.
- Nadčas, víkendy a sviatky 10 €/ hodina.
- Odmeny za sviatok, sobotu, nedeľu (80 - 130 €).
- Bonus 50 € (za splnený fond).
- Príležitosť na profesionálny rast.
- Čisté a bezpečné prostredie.
- Príjemná a tímová atmosféra.
- Komplexná starostlivosť a podpora od nášho koordinátora.
- Priemerná odmena mesačne 1 800 €Smery zvozov:
Trebišov - Vojčice - Hriadky - Sečovce - Dargov
Rožňava - Krásnohorské Podhradie - Turňa nad Bodvou - Košice Šaca
Kráľovský Chlmec - Veľké Kapušany - Slovenské Nové Mesto Miesto práceKošiceTermín nástupuIhneď/DohodouInformácie pre uchádzačaAk Ťa naša ponuka zaujala, nechaj nám svoj životopis na e-mailovej adrese nbillikova@maxins.sk alebo nám zavolaj na bezplatnú infolinku 0800 365 800. Tešíme sa na spoluprácu! Požadované vzdelaniestredoškolské bez maturityĎalšie požiadavky na pracovníka- Prax nie je vyžadovaná, avšak dôležité je mať ochotu pracovať a preukázať zodpovedný prístup k práci.
- Motivácia a nadšenie pre prácu, ktoré ťa bude uspokojovať a motivovať každý deň..
- Schopnosť pracovať aj v tíme.
- Schopnosť nasledovať pracovné postupy a dodržiavať štandardy kvality.KontaktMAXINS people, s. r. o.Telefón: 0800 365 800Email: nabor@maxins.sk Aktualizované:

Ponuky

Podobné ponuky

  • Operátor výroby na mechanickom obrábaní

    • Košice, Košický kraj
    Náplň práce: Máš chuť pracovať v úspešnej, stabilnej rodinnej nemeckej spoločnosti? Tvojou pracovnou náplňou bude: - manipulácia na vstupoch a výstupoch automatickej linky (nakla…
    • Pred 26 dňami
  • Operátor výroby na 12 hod. zmeny so zvozom z Prešova

    Grafton

    • Košice, Košický kraj
    • 1 200 - 1 400 € za mesiac
    Popis: ZABEZPEČENÁ DOPRAVA Z PREŠOVA firemným autobusom do KECHNECA. Hľadáme operátorov výroby, ktorých náplňou práce bude: - Obsluha montážnej linky - Kompletizácia finálne…
    • Pred 12 dňami
    • Bez námahy pošlite žiadosť