Lektor pre metódy, normy a nástroje využívané v automotive

CeMS, s.r.o.

  • Slovensko
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 2 mesiacmi
Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Lektor a špecialista pre niektorú z oblasti:
- normy IATF 16949, ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 27001
- príručky VDA (6.3, 6.5, PSB / PSCR)
- LEAN, 5S, Six Sigma
- FMEA, MSA, APQP & PPAP, 8D, SPC
- metrológia
- a iné metódy využívané v automotive.

Ponúkané výhody

- živnosť, dohoda, vhodné aj ako práca popri zamestnaní (v závislosti od objemu realizovaných školení)
- možnosť absolvovať bezplatne otvorené školenia organizované spoločnosťou CeMS, s.r.o.
- zabezpečenie techniky a vzdelávacích materiálov
- výkon školení v rámci celej SR (v čase pandémie takmer všetko online)
+ hradené ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

6 alebo viac rokov

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • prezentovanie
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá
  • Internet - pokročilá
Ďalšie požiadavky:

Pracovné skúsenosti viac ako 6 rokov z oblasti automotive segmentu.
Praktické skúsenosti s metódou, ktorá by bola lektorovaná.

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • asertivita
Údaje o zamestnávateľovi

Obchodné meno:

Právna forma:

Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:

35891823

Internetová adresa:

Telefón:

+421911280995

Charakteristika:

Certifikácia manažérskych systémov podľa medzinárodných noriem ISO. Školenia z oblastí systémov manažérstva, procesného riadenia, štatistických metód, životného prostredia a soft skills.

Adresa:
  • Hurbanovo nám. 19/45
  • 97201 Bojnice
  • Slovensko

ISTP - Internetový Sprievodca Trhom Práce