Technický obchodník - elektro součástky (AŽ 80.000 KČ + auto)

Advantage Consulting

  • Slovensko
  • Plný úväzok
  • Pred 30 dňami
Náplň práce
  • akvizice nových a péče o stávající zákazníky
  • technická podpora pro klíčové zákazníky
  • kooperace se zahraničím i obchodním týmem
  • účast na školeních či veletrzích
Požadujeme
  • VŠ/SŠ vzdělání - obor Elektrotechnika podmínkou
  • Přehled a prokazatelné znalosti elektronických/polovodičových součástek
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • tah na branku, prezentační a organizační schopnosti
Nabízíme
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • automobil k soukromým účelům
  • 28 dní placeného volna
  • finanční prémie
  • home office
  • PC i mobilní telefon pro soukromé účely
  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • jazykové kurzy
  • místo výkonu práce: Brno + svěřený region

JobDNES