Hľadáme šikovných pracovníkov na výrobu automobilových komponentov zo mzdou až 1150 EUR + firemná doprava zadarmo

  • Partizánske, Trenčianský kraj
  • 1 150 € za mesiac
  • Plný úväzok
  • Pred 18 dňami
Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.Hľadáme šikovných pracovníkov na výrobu automobilových komponentov zo mzdou až 1150 EUR + firemná doprava zadarmo. TRANSFER International Staff k.s.12.04.2024Informácie o pracovnom miesteMiesto práce ; ,Pozícia / odvetvie ;Náplň práce, informácie o pracovnom mieste Hľadáme operátora výroby, ktorý bude zodpovedný za montáž elektrických zariadení a výrobu svetlometov.
Práca je vhodná aj pre ženy. Doprava zo širokého okolia je zabezpečená zdarma.
Pracuje sa na 3 /4 zmeny.Náplň práce:
  • montáž komponentov podľa stanovených pracovných postupov;
  • práca na linke;
  • obsluha strojov a strojných zariadení;
  • sledovanie kvality komponentov a hotových výrobkov;
  • práca v stoji.
Ponúkaný plat 1150 EURUpresnenie platových podmienok základná mzda 910,80 € + variabilná zložka až 10% + príplatky v rámce zákonníka prace +13.platBenefity a ďalšie výhody
  • variabilná zložka mzdy až 10%;
  • 13.plat;
  • príspevok na čistenie oblečenia ;
  • zabezpečená doprava;
  • možnosť týždenných záloh;
  • bonus za odporúčanie kandidáta až 150€.
Termín nástupu do práce dohodou (ASAP)Druh pracovného pomeru plný úväzokPožiadavky na zamestnancaMinimálne požadované vzdelanie základné vzdelanieVšeobecne požadované znalosti
  • dobrý zdravotný stav;
  • zodpovednosť a spoľahlivosť v práci.
  • skúsenosti s prácou na výrobnej linke alebo ako operátor vo výrobe sú výhodou;
  • schopnosť pracovať v tíme a dodržiavať stanovené termíny;
Vhodné pre absolventov NieInformácie o spoločnostiCharakteristika spoločnosti TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Zoznam Kariéra