Predavač/-ka v pizzérii

R.A.M. Gastro s.r.o.x

  • Banská Bystrica, Bánskobystrický kraj
  • 5,50 € za hodinu
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 30 dňami
R.A.M. Gastro s.r.o.Dlhodobá brigádaVčera 15:30Brigády vyhľadávanieReagovať na brigáduReaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Predaj pizze 1/8, vybavovanie telefonických objednávok, udržiavanie čistoty na prevádzke Termín nástupu: ihneďDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: stravné lístky alebo stravné na pracovisku, príplatky za prácu v piatky, cez víkendy a sviatkyBrigády:Požiadavky na brigádnikaPožadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňaĎalšie požiadavky na kandidáta:finančná a ekonomická gramotnosť,
komunikácia (jednanie s ľuďmi),
kultivovaný slovný prejav,
schopnosť vyjadrovania sa,
tímová prácaR.A.M. Gastro s.r.o.xStručná charakteristika spoločnosti: Pizzalino ste mohli ako prvýkrát ochutnať v Banskej Bystrici 19. júna 2015. Pokiaľ ste ešte stále nenavštívili našu pizzériu, tak neváhajte a zažite kúsok Talianska priamo v Banskej Bystrici a v Košiciach.

Super Brigady Zones

Podobné ponuky

  • Predavač / skladník v prevádzke železiarstva

    • Banská Bystrica, Bánskobystrický kraj
    5223001 - Predavač v obchodnej prevádzke4321001 - Pracovník v sklade (skladník) Pracovná oblasť: Obchod, marketing a reklama Počet voľných miest: 1 Náplň práce: Do nášho kole…
    • Pred 30 dňami
  • Predavač/ka rýchleho občerstvenia

    • Banská Bystrica, Bánskobystrický kraj
    • 5,35 € za hodinu
    Náplň práce: Pod vedením vedúcich zamestnancov vykonáva práce v reštauračnej prevádzke podľa štandardov spoločnosti McDonald´s, ktoré zahŕňajú - príprava jedál a nápojov v kuchyni,…
    • Pred 23 dňami