Operátor/ka výroby - oddelenie lisovne (mzda až 1550€)

Manpower

  • Nitra, Nitrianský kraj
  • 1 550 € za mesiac
  • Pred 1 mesiacom
  • Bez námahy pošlite žiadosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • odoberanie vylisovaných dielov, ich balenie a ukladanie • kontrola kvality dielov (vizuálna, kontrolné prípravky) • nakladanie materiálu a vymieňanie lisovacích nástrojov - mostový žeriav a VZV (nie je potrebné mať skúsenosť s ich obsluhou, zabezpečíme školenie) • práca je vhodná pre mužov • práca na 3 zmeny
Zamestnanecké výhody a benefity
  • práca priamo v kmeňovom stave spoločnosti • mesačný bonus 10% zo základnej mzdy - 120€ • dochádzkový bonus 1/12 zo základnej mzdy - 100€ • pracovná zmluva na dobu neurčitú
Požiadavky na zamestnancaÚroveň vzdelaniastredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanieOsobnostné predpoklady a zručnosti
  • ochota pracovať na 3 zmeny
Informácie o výberovom konaníInformácie pre uchádzačaBudeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.Stručná charakteristika klientaSpoločnosť sa zaoberá so špecializovanou výrobou komponentov karosérie a prevodových dielov dodávaných popredným automobilovým výrobcom prémiových značiek.Hlavná oblasť pôsobenia klientaAutomobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkovKontaktná osoba: Michal Jančovič

Manpower