Obchodný manažér

  • Ilava, Trenčianský kraj
  • Dočasný pracovný pomer
Náplň práce: Lákajú Ťa nové výzvy? Túžiš po zmene? V tom prípade hľadáme práve Teba! Staň sa súčasťou unikátneho projektu, ktorý nemá priamu konkurenciu na Slovensku! Rozbiehame novú divíziu v regiónoch Slovenska, kde hľadáme šikovného, ambiciózneho obchodného manažéra telom i dušou. Budeš zastrešovať región Bratislava a okolie, alebo región Tatry. Tvojou úlohou budú kompletné obchodné aktivity v pridelenom regióne. Prezentácie služieb našej spoločnosti a následná aplikácia do praxe. Budeš mať našu plnú podporu vo forme komplexného odborného zaškolenia. V rámci benefitov Ti pridelíme služobné auto, ktoré budeš smieť využívať aj na súkromné účely a samozrejmosťou je i služobný telefón a tablet. Požiadavkou je VP B-aktívny vodič, znalosť regiónu a fokus na výsledky. Mzda sa skladá z dvoch zložiek - fix 1000€ a dáme Ti ďalších 1000 € za plnenie pridelených úloh a cieľov. Finálna mzda bude prerokovaná na pracovnom pohovore.Informácie pre uchádzača:Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na neurčitý časNočná práca: NieSezónna práca: NiePracovné miesto vhodné pre: Zdravotne znevýhodnenéhoZákladná zložka mzdy v eurách (v hrubom): 2 000 €
mesačneDruh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto v podnikateľskej sférePonúkané výhody: služobný automobil, služobný telefón, služobný ntb/tabletZdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky .Všeobecne požadované znalosti:Požadovaný stupeň vzdelania: Úplné stredné všeobecné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňaZnalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: ÁnoVodičské oprávnenie: Skupina BVšeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
motivovanie ľudí
organizovanie a plánovanie práce
samostatnosťOsobnostné predpoklady: cieľavedomosťĎalšie požiadavkyHľadáme uchádzačov z regiónu Bratislava a okolie a z regiónu Tatry a okolie

Zoznam Kariéra