Skladník - Vodič VZV (A4291)

  • Trnava, Trnavský kraj
  • 1 400 € za mesiac
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 1 mesiacom
(základná nástupná mzda je 1100 EUR + mesačný bonus 165 € + zákonné príplatky)Druh pracovného pomeru:Termín nástupu do práce:dohodou (ASAP)Informácie o pracovnom miesteV pracovnej pozícii budete robiť nesledujúce činnosti: • preberať, vykladať označovať a uskladňovať materiál a tovar • presun materiálu na skladové miesta • príjem, presuny a výdaj materiálov v informačnom systéme • fyzické vydávanie a vychystávanie materiálov • práca je v trojzmennej prevádzkeBenefity a ďalšie výhody:
  • dostanete zmluvu na dobu neurčitú • práca MIMO automobilový priemysel • Vaša práca je odmenená mesačným a ročným bonusom • zabezpečíme Vám príspevok do dôchodkového piliera • ponúkame aj rôzne iné výhody sociálnej politiky, kedy myslíme na našich zamestnancov pri príležitosti Vianoc, Mikuláša, jubileách, ako aj prostredníctvom firemných podujatí ako vianočný večierok, športové dni, výlety pre zamestnancov a podobné.
Všeobecne požadované znalosti:
  • minimálne stredoškolské vzdelanie (SOU alebo SŠ) • prax na retráku je výhodou • základná znalosť skladového hospodárstva • skúsenosť s prácou so skenerom • prax na obdobnej pozícii • platný preukaz vodič VZV je podmienkou • zodpovednosť a zmysel pre presnosť • fyzická zdatnosť
Požiadavky na zamestnancaMinimálne požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturityInformácie o spoločnostiCharakteristika spoločnosti:Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb - od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Zoznam Kariéra

Podobné ponuky

  • Skladník s VZV

    • Trnava, Trnavský kraj
    Náplň práce: Martur Slovakia je novým závodom v skupine Martur Fompak International, ktorý prišiel na Slovensko minulý rok. Naša výroba sa rozbieha a preto hľadáme skúseného kandid…
    • Pred 15 dňami
  • Vodič nízkozdvižného vozíka/Picker

    • Hlohovec, Trnavský kraj
    Práca je svojim charakterom vhodnejšia pre mužov, pracuje sa aj v chladiacich priestoroch pri teplote - 32 stupňov Celzia. Potrebný preukaz VZV. Informácie pre uchádzača: Prac…
    • Pred 2 dňami