Elektromechanik

Grafton

  • Nitra, Nitrianský kraj
  • 1 700 - 1 900 € za mesiac
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 1 mesiacom
  • Bez námahy pošlite žiadosť
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.- Vykonáva preventívnu údržbu a opravy výrobných strojov a zariadení na základe diagnostiky v zmysle demontáže chybných a nefunkčných častí, montáže a inštaláciu nových dielov.
- Vykonáva údržbu a opravy na stavebnej konštrukcii, budove, na pozemku podľa potreby.
- Koordinujte inštaláciu zariadení a v prípade potreby spolupracuje s externými dodávateľmi.
- Kontroluje, či sú dokončené práce v súlade so špecifikáciami a normami
- Práca v 4 zmennej prevádzke- príspevok na dopravu
- benefity
- bonusyZašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-searchUvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:- skúsenosť na danej pozícii podmienkou ( výrobná spoločnosť)
- Vyhláška aspoň §21
- Ochota pracovať na zmeny

Grafton

Podobné ponuky

  • Elektromechanik - vyhl. §21 nutná

    Grafton

    • Nitra, Nitrianský kraj
    • 1 500 - 2 000 € za mesiac
    - starostlivosť o vstrekolysy a montážne linky - preventívna údržba a opravy strojov a zariadení na základe diagnostiky v zmysle demontáže chybných a nefunkčných častí, montáže a …
    • Pred 24 dňami
    • Bez námahy pošlite žiadosť
  • Elektromechanik

    • Nitra, Nitrianský kraj
    Náplň práce : ukladanie a zapájanie zemných káblov do trafostaníc, rozvodných skríň a fotovoltaických invertorov. Bližšie informácie o platobných podmienkach pri telefonickom aleb…
    • Pred 2 mesiacmi
  • Elektromechanik/Elektromechanička

    • Nitra, Nitrianský kraj
    • 1 500 € za mesiac
    Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svo…
    • Pred 1 mesiacom