Operátor/ka výroby (mzda až 1450€)

Manpower

  • Bratislava, Bratislavský kraj
  • 1 450 € za mesiac
  • Pred 1 mesiacom
  • Bez námahy pošlite žiadosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • každodenná obsluha výrobného zariadenia, ktoré vyrába betónovú exteriérovú dlažbu a prefabrikáty • zodpovedať za plynulý chod výrobných zariadení na suchej strane výrobnej linky, vykonávanie aktívnej výstupnej kontroly výrobkov • pravidelná každodenná starostlivosť o čistotu strojov a zariadení • pravidelná starostlivosť o čistotu pracoviska • v prípade potreby pomoc pri menších opravách na stroji počas pracovnej zmeny • v prípade potreby práca na VZV po zaškolení • aktívna účasť na opravách a údržbe stroja v čase pravidelnej zimnej údržby • práca v 3-zmennej prevádzke
Zamestnanecké výhody a benefity
  • práca priamo v kmeňovom stave spoločnosti • mesačný bonus 250€ • dochádzkový bonus 30€ • príplatok za sťažený výkon 120€ • po skúšobnej dobe navýšenie mzdy • nástupný bonus 1000€ (vyplácaný priebežne)
Požiadavky na zamestnancaÚroveň vzdelaniastredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitouVzdelanie v odborestrojárstvo. stavebníctvoOsobnostné predpoklady a zručnosti
  • 1-2 roky praxe vo výrobe • prax vo výrobe betónových výrobkov, alebo pri obsluhe miešačiek na betonárke - veľká výhoda • prax vo vedení VZV, alebo platný preukaz na W1 - výhoda • dobrý zdravotný stav, fyzická zdatnosť pre prácu s bremenami
Informácie o výberovom konaníInformácie pre uchádzačaBudeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.Stručná charakteristika klientaVýroba exteriérových betónových dlažieb.Hlavná oblasť pôsobenia klientaStavebný priemyselKontaktná osoba: Michal Jančovič

Manpower