Elektrotechnik do Nemecka

Mühlbauer

  • Nitra, Nitrianský kraj
  • Pred 1 mesiacom
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • Práca na turnusy: 10 dní práce 5 dní voľna
  • montáž elektrických súčastí podľa elektrickej schémy zapojenia
  • uvedenie riadiacej elektroniky stroja do prevádzky
  • kontrola prevedených operácií
  • vyhľadávanie chýb, analýza a ich oprava
  • skúšky na elektrických zariadeniach
  • dodržiavanie záväzných predpisov
  • Práca na 2 zmeny: 06:00 - 14:30, 4:30 - 23:00
Zamestnanecké výhody, benefity
  • Možnosť karierneho rastu
  • Nárok na dovolenku 30 dní ročne
  • Prídavky na dieťa 250€/mesiac
  • Fitness centrum priamo vo firme
  • Možnosť stravovania sa v priestoroch spoločnosti - firemnej jedálne
  • Ročné prehodnocovanie mzdy
  • Teambuildingy a firemné akcie
  • Príspevok do dôchodkového fondu
  • Príplatky za nočnú zmenu už od 20:00 hod.
  • 25% príplatok z priemernej hodinovej mzdy za nadčasy
  • 25% príplatok z priemernej hodinovej mzdy za prácu v noci.
  • 50% príplatok zo zmluvnej hodinovej mzdy za prácu v nedeľu
  • 125% príplatok z priemernej hodinovej mzdy za prácu cez sviatok
Požiadavky na zamestnanca
  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • študent vysokej školy
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa
Osobnostné predpoklady a zručnosti
  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1 alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)
  • SŠ elektrotechnického smeru alebo prax
  • Platné osvedčenie min - § 21
  • Technické znalosti z oblasti strojov výhodou, nie podmienkou
  • Vítané sú aj skúsenosti z automotive priemyslu

Mühlbauer