predavač/ka obslužného úseku Veľké Úľany

COOP Jednota

  • Galanta, Trnavský kraj
  • Plný úväzok
  • Pred 25 dňami
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • práca s mäsom a mäsovými výrobkami;
  • zabezpečenie plynulej obsluhy zákazníkov;
  • vykladanie tovaru a označovanie ho správnou cenovkou;
  • kontrola záručnej lehoty a kvality predávaného tovaru;
  • zabezpečovať správne uskladňovanie tovaru;
  • dodržiavanie hygienických a legislatívnych predpisov;
Základná mzda (brutto):910,-€ / za mesiacUkončenie výberového konania:30.04.2024Termín nástupu03.04.2024Zamestnanecké výhody, benefity
  • preplácame 20% cestovného do práce zo sociálneho fondu;
  • firemné spoločné, kultúrne a športové aktivity;
(príspevok na kultúru, šport, rekreáciu)
  • bohatý sociálny program;
  • bezúročná pôžička pre zamestnancov;
  • príspevok na dôchodkové poistenie;
  • príspevok na dopravu;
  • zľavy u našich partnerov;
  • karta Stravenka 5,85 € / deň;
  • vianočné darčekové poukážky;
  • finančná odmena pri pracovnom a životnom výročí;
  • príspevok na stravovanie;
  • príjem vyplácaný vždy v stanovenom termíne;
  • práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou;
  • práca na trvalý pracovný pomer;
  • dlhodobá práca na pracovnú zmluvu;
Doplňujúce požiadavky na zamestnanca
  • záujem pracovať v prostredí maloobchodu v priamom kontakte so zákazníkom
  • Ochota pracovať, samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť,
  • pozícia je vhodná aj pre absolventa;
  • skúsenosť z obchodu vítaná, nie je podmienkou;
  • ochota k fyzickej práci;
  • ochota pracovať na zmeny a počas víkendov;
  • flexibilita;
  • komunikatívnosť;
  • príjemné a ústretové vystupovanie;
  • nevyhnutnou súčasťou žiadosti o zamestnanie je pripojenie životopisu;
  • práca na zmeny;
Ďalšie informácie pre uchádzačaĎakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Veľmi nás tešia prichádzajúce reakcie a vopred sa ospravedlňujeme, že nebudeme vedieť každého kandidáta individuálne osloviť. Všetky doručené životopisy však posúdime na základe nášho najlepšieho svedomia a vedomia. Následne budeme vybraných kandidátov telefonicky kontaktovať, aby sme si dohodli termín pohovoru.Kategória a pozícia pracovnej ponuky:Druh pracovného pomeru:plný úväzokPožadovaná úroveň vzdelania:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou