Hľadáme kuchárku/kuchára

  • Komárno, Nitrianský kraj
  • Pred 1 mesiacom
Hlavnou náplňou práce je:
- výroba jednoduchých druhov teplých jedál, polievok, múčnikov a ich výdaj
- zodpovednosť za kvalitu a kvantitu jedál
- zodpovednosť za čistotu priestorov a dodržiavanie hygienických štandardov vo výdajni a kuchyniPožiadavky na zamestnancaPožiadavky:
Požiadavky na zamestnanca a kvalifikačné predpoklady:
- vyučený v odbore kuchár
- prax v kuchyni minimálne 6 mesiacovZamestnanecké výhody, benefityPonúkame:
- stabilné pracovné miesto
- máme záujem o dlhodobú spoluprácu
- pravidelný a istý príjem
- priateľská pracovná atmosféraInformácie pre uchádzačaTermín nástupu: IHNEĎ
Vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Druh pracovného pomeru: trvalý pracovný pomer
Miesto výkonu práce: Komárno
Finančné podmienky: finančné podmienky v zmysle Zákona č.553/2003 Z. z.

Job SK