Učiteľ/ka ZŠ (2. stupeň)

Zakladna skola

  • Nové Zámky, Nitrianský kraj
  • 1 162 € za mesiac
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 1 mesiacom
  • Bez námahy pošlite žiadosť
Základná škola, Nové ZámkyInformácie o pracovnom miesteMiesto výkonu práceG. Bethlena 41, Nové ZámkyAprobáciaMatematikaTermín nástupu1.9.2024Predpokladaný termín ukončenia výberového konania30.6.2024Rozsah úväzku100%Počet študentov školy576Platové podmienkyod 1 161,50 € plat bude určený v závislosti od získaného stupňa požadovaného vzdelania a zaradenia do kariérového stupňa a započítanej praxe podľa platnej legislatívyPríležitosť pre ľudí z UkrajinyniePožiadavky na uchádzačaZnalosť práce s PCinternet, word, excel,Vzdelanievysokoškolské vzdelanie 2.stupňa, odborná a pedagogická spôsobilosť podľa zákona č. 138/2019 Z.z. o pedagogických a odborných zamestnancoch a v súlade s Vyhláškou Ministerstva školstva SR č. 173/2023, ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagog. a odborných zamestnancovĎalšie požiadavky- žiadosť o prijatie do pracovného pomeru
- profesijný životopis
- fotokópia dokladu o nadobudnutom vzdelaní
- súhlas so spracovaním osobných údajov
- čestné prehlásenie o bezúhonnosti
- ovládanie štátneho jazyka
- zdravotná spôsobilosťKontaktné informácieAdresa školy alebo zariadeniaG. Bethlena 41
94001 Nové Zámky0356407010,0356913311,035/6913311Kontaktná osobaDrugová Darina
+421356913311

Edu-Jobs

Podobné ponuky

  • Učiteľ/ka SŠ

    Spojena skola

    • Nové Zámky, Nitrianský kraj
    Spojená škola, Nové Zámky Informácie o pracovnom mieste Miesto výkonu práce Komárňanská 28, Nové Zámky Aprobácia Informatika a výpočtová technika Termín nástupu 2.9.2…
    • Pred 15 dňami
    • Bez námahy pošlite žiadosť
  • Učiteľ/učiteľka v jasliach /MŠ

    • Nové Zámky, Nitrianský kraj
    Náplň práce: Starostlivosť o deti, edukačné aktivity v jasliach/MŠ. Vyžaduje sa ukončené predprimárne vzdelanie alebo doplnkové pedagogické vzdelanie. Prax v odbore je vítaná. In…
    • Pred 1 dňom