Čašník/čašníčka-príprava bagiet a šalátov a Rozvozca/rozvozkyňa

  • Považská Bystrica, Trenčianský kraj
  • 5,00 € za hodinu
  • Trvalý pracovný pomer
  • Čiastočný úväzok
  • Pred 2 mesiacmi
Čašník/čašníčka hlavná náplň práce je príprava bagiet, wrapov, šalátov, káv, nápojov a nahadzovanie položiek z predaja do systému.
Vedľajšou náplňou je zabezpečenie čistoty na pracovisku.
Rozvozca/rozvozkyňa hlavná náplň práce rozvoz jedla po Považskej Bystrici a jej okolí, nahadzovanie si položiek do systémuPožiadavky na zamestnancaČašník/čašníčka žena/muž pracovitá/ý - ochotná/ý pracovať,zodpovedná/ý,komunikatívna/y,
znalosti/skúsenosti z gastra sektora sú vítane,
Rozvozca/rozvozkyňa vodický preukaz typ B, žena/muž pracovitá/ý - ochotná/ý pracovať,zodpovedná/ý,komunikatívna/y,
znalosti/skúsenosti z gastra sektora sú vítane,Zamestnanecké výhody, benefity1x jedlo a káva,
možnosť si dohodnúť smenyInformácie pre uchádzačaMzda v čistom je 5€/hod po zaučení, do 150h/mesiac, ponúkame prácu na polovičný úväzok v príjemnom- stabilnom kolektíve, práca aj cez víkendy- možnosť dohody na striedanie,
Hľadáme pracovníčku/ka aj brigádne.Stručná charakteristika spoločnosti :Apetit SZ je bistro, kaviaren, bar nachadzajuca sa v priamom centre mesta Povazska Bystrica. Zaoberame sa vyrobou a predajom menu, burgrov, salatov, bagiet, palaciniek, kav, alko/nealko napojov. Mame aj rozvoz nasich produktov.
Apetit uz poskytuje svoje sluzby viac ako 10 rokov pre Bystricanov a blizke okolie Povazskej Bystrice.
Sme novo zrekonstruovany podnik s prijemnym kolektivom cca.8 ludi.
Prevadzkova doba je
pon-stvr. od 10:00-21:00
piatok od 10:00 - 24:00
sobota od 13:00- 23:00
nedela od 13:00-20:00

Job SK