HMI programátor / programátorka

Manpower

  • Nová Dubnica, Trenčianský kraj
  • Plný úväzok
  • Pred 2 mesiacmi
  • Bez námahy pošlite žiadosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • Špecifikácia HW zariadení a príslušného SW • Analýza riešených problémov automatizovaného riadenia strojov a procesov z hľadiska použitia ovládacích systémov HMI • Príprava podkladov pre technicko - obchodné rokovania, účasť na takýchto rokovaniach • Servisná činnosť - servisné zásahy na žiadosť zákazníkov • Poskytovanie technickej pomoci a konzultácií.
Zamestnanecké výhody a benefity- Flexibilný pracovný čas - jazykové kurzy - zaujímavé finančné ohodnoteniePožiadavky na zamestnancaÚroveň vzdelaniastredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňaVzdelanie v odboretechnický smerJazykové znalostiAnglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)Počet rokov praxe1Prax na pozícii/v oblastiprogramátorPozícia je vhodná pre absolventaÁnoVodičský preukazBOsobnostné predpoklady a zručnosti- znalosť programov SIMATIC WinCC flexible, WinCC Scada, WinCC - ochota cestovať do zahraničia - zodpovednosťInformácie o výberovom konaníPočet voľných pracovných miest1Predpokladaný termín ukončenia výberového konania2024-03-08Stručná charakteristika klientaBližsie informácie budú odkomunikované vybraným uchádzačom.Hlavná oblasť pôsobenia klientaElektrotechnický priemyselKontaktná osoba: Petra Bálintová

Manpower