Špecialista sieťového servisu s §24 (m/ž) - Štúrovo, priemerný plat 2 157 EUR

Skupinaze

  • Štúrovo, Nitrianský kraj
  • 2 157 € za mesiac
  • Plný úväzok
  • Pred 30 dňami
Náplň práce:Chcete pracovať pre jednu z najväčších energetických spoločností na Slovensku a máte odbornú spôsobilosť podľa § 24 Vyhl. č. 508/2009 Z.z.? Ste precízny a máte ochotu učiť sa nové postupy?
Ak ste odpovedali áno, budeme radi ak do tímu privítame nového tímového hráča, ktorý ocení stabilnú a špeciálnu prácu vo výbornom pracovnom kolektíve.Čo by bolo Vašou náplňou práce:
  • Zodpovedať za riešenie obnovy dodávky EE a odstraňovať poruchy na energetických zariadeniach VN, NN a TS
  • Aktívne pracovať na zariadeniach pod napätím a v blízkosti napätia a nepretržite udržiavať distribučnú sústavu v prevádzkyschopnom režime
  • Vykonávať odborné prehliadky a odborné skúšky na distribučných vedeniach nízkeho napätia s cieľom zabezpečenia ich spoľahlivej prevádzky v predpísaných lehotách
  • Analyzovať a vyhodnocovať uskutočnené merania vypracovávať protokoly merania
  • Vykonávať údržbu energetických zariadení s cieľom zabezpečenia najnižšej možnej poruchovosti distribučnej siete
  • V zmysle poverenia komunikovať s dispečingom a manipulovať, zaisťovať a odisťovať pracovisko pre svoju prácu a prácu iného útvaru v zmysle legislatívy
  • Aktívne pristupovať k plneniu ukazovateľov štandardov kvality
  • Vykonávanie prác na distribučných vedeniach pre tretie strany (zaisťovanie pracoviska, vytyčovanie podzemných sietí a pod.)
  • Vydávať „B" príkazy
  • Vykonávať pohotovosť v zmysle harmonogramu
Zamestnanecké výhody, benefity:
  • Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
  • Silný sociálny program
  • Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Osobný účet - finančné prostriedky určené na Vašu regeneráciu 1050 EUR brutto ročne
  • 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
  • Široká ponuka interných a externých školení
  • Športové kluby a podujatia pre Vás aj Vašu rodinu
  • Nadštandardné lekárske prehliadky
  • Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb
Informácie o výberovom konaní:Mzda 2 157 EUR, z toho základná mzda je 1 600 EUR brutto, ktorá bude závisieť od skúseností a odborných znalostí kandidáta + kvartálna výkonnostná odmena je 20 % /cca. 320 EUR/ pri 100 % plnení ukazovateľov + priemerná výška príplatkov 150 EUR + sociálny fond v sume 1050 EUR vyplácaný 2 krát ročne na polovicu /87 EUR na mesiac/. Diéty 7,80 netto na deň (190 EUR brutto).Požiadavky na zamestnancaPozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:Stredné odborné s maturitouVzdelanie v odbore:elektrotechnické silnoprúdová elektrotechnikaOstatné znalosti:Microsoft Outlook - základyVodičský preukaz:BPočet rokov praxe:7Osobnostné predpoklady a zručnosti:Potrebné osvedčenia
*Osvedčenie §23 bez obmedzenia napätia podľa 508/2009 Z.z.
*Osvedčenie §24 podľa 508/2009 Z.z.Ďalšie požiadavky
*Znalosť elektrotechniky/elektrických zariadení
*Spoľahlivosť
*SamostatnosťV prípade vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu prosím vyplňte online dotazník.Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Skupinaze