Hľadáme recepčnú na polovičný úväzok do dermato-estetickej kliniky

NU CLINIC s. r. o.x

  • Bratislava, Bratislavský kraj
  • Trvalý pracovný pomer
  • Čiastočný úväzok
  • Pred 26 dňami
NU CLINIC s. r. o.Dlhodobá brigádaVčera 13:00Brigády vyhľadávanieReagovať na brigáduReaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáme šikovnú a milú kolegyňu, ktorá bude zodpovedať za plynulý chod recepcie
Hlavná náplň práce:
- prvý kontakt s klientom, osobne, telefonicky, mailom
- poskytovanie informácií o službách kliniky
- objednávanie klientov, plánovanie termínov, dohľad nad dodržiavaním termínov
- aktívna komunikácia a spolupráca s personálom kliniky
- obsluha pokladne, platobného terminálu
- práca s informačným systémom kliniky, evidencia klientov, výkonov
- priebežné sledovanie čistoty zariadenia a poriadku Ponúkaný plat: Od 8.00 - do 8.50 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od počtu odpracovaných hodínTermín nástupu: DohodouDruh pracovného pomeru: skrátený úväzokIné výhody: - individuálne odmeňovanie zodpovedajúce skúsenostiam a nasadeniu
- zvýhodnené vybrané ošetrenia kliniky pre zamestnancov
- voľné víkendy a sviatky
- zaškolenie skúsenými kolegami s množstvom praktických rád
- tímové školenia
- parkovanie v blízkom okolí pre zamestnancov po skúšobnej dobeInformácie pre uchádzača: Tešíme sa na vaše aktuálne CV s vašou aktuálnou fotografiou.
Odpovedať budeme iba uchádzačom, ktorí čo najpresnejšie spĺňajú uvedené požiadavky.
Dokumenty všetkých ostatných uchádzačov budú po ukončení výberového konania skartované.Brigády:Požiadavky na brigádnikaPožadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňaĎalšie požiadavky na kandidáta:- výborné komunikačné schopnosti
- organizačné schopnosti
- príjemné vystupovanie
- angažovaný prístup k povinnostiam
- flexibilita
- spoľahlivosť
- dochvíľnosťNU CLINIC s. r. o.xStručná charakteristika spoločnosti: NU'CLINIC je špecializovaná súkromná dermato-estetická klinika.
Klientom ponúkame vysokokvalitnú a komplexnú starostlivosť. Garantom je primárka kliniky MUDr. Jana Chudíková s 30-ročnou praxou v odbore dermotológie a estetiky.Kontinuálne inovujeme medicínske technológie a služby. Mnohé špecializované prístroje a služby sme počas existencie kliniky predstavili na Slovensku ako prví. V súčasnosti patrí NU'CLINIC medzi top kliniky na Slovensku vo svojom odbore so širokým portfóliom služieb najmä v oblasti estetickej medicíny, dermatológie, plastickej chirurgie a laserovej gynekológie. Množstvo najnovších prístrojov dopĺňa tím profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami.Rodinnou atmosférou kliniky, otvorenou komunikáciou vyladeného tímu zamestnancov a najmä kvalitou a profesionálnym prístupom pri poskytovaní služieb sa snažíme budovať dlhodorčné vzťahy s klientami a zamestnancami. U zamestnancov si ceníme najmä odbornosť, angažovanosť, férovosť, flexibilitu, lojalitu a diskrétnosť.

Super Brigady Zones