SÚSTRUŽNÍK- obrábač kovov (1 zmena, možnosť aj na živnosť alebo HPP)

Manpower

  • Partizánske, Trenčianský kraj
  • Pred 1 mesiacom
  • Bez námahy pošlite žiadosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • nastavenie sústruhu podľa špecifikácií • príprava materiálu na obrábanie • obrábanie súčiastok podľa požadovaných rozmerov a tolerancií • kontrola kvality vyrobených dielov • údržba a čistenie strojov • práca podľa výkresovej dokumentácie ••
Zamestnanecké výhody a benefity
  • stabilné zamestnanie • jednozmenná prevádzka • príspevok na stravné • koncoročné odmeny do 400€ • príspevok do DDS
Požiadavky na zamestnancaÚroveň vzdelaniastredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školyVzdelanie v odborestrojárenský priemyselPočet rokov praxe2Prax na pozícii/v oblastisústružníkPozícia je vhodná pre absolventaÁnoVodičský preukazBOsobnostné predpoklady a zručnostikomunikácia (jednanie s ľuďmi) manuálna zručnosť čítanie technickej dokumentácie spoľahlivosť, zodpovednosťInformácie o výberovom konaníPočet voľných pracovných miest1Predpokladaný termín ukončenia výberového konania2024-04-30Informácie pre uchádzačaBudeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.Stručná charakteristika klientaV prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis prostredníctvom stránky profesia.sk.Hlavná oblasť pôsobenia klientaStrojársky priemyselKontaktná osoba: Michal Jančovič

Manpower