Učiteľka v MŠ

AMOSkids s.r.o.x

  • Bratislava, Bratislavský kraj
  • 1 300 € za mesiac
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 27 dňami
AMOSkids s.r.o.Dlhodobá brigádaVčera 20:30Brigády vyhľadávanieReagovať na brigáduReaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Celodenná edukačna činnosť s deťmi vo veku od 2 do 6 rokov, primárne trieda 2,5 - 4 ročné deti.Rozvíjanie sebaobsluhy u detíVýchovno- vzdelávacie aktivityZnalosť anglického jazyka vítanáDobré komunikačné schopnosti, spoľahlivosť a chápajúci prístup k deťom a rodičom v pohode a s úsmevom na tvári. Vytvorené zázemie od kreativity po pohybové aktivity.Dostatok pomôcok na dané činnosti umožňuje realizovať efektívne rôzne aktivity s deťmi.Kreativite a iniciatíve sa u nás medze nekladú. Ponúkaný plat: Od 600.00 - do 1300.00 EUR/mesiacMzda sa odvíja od vzdelania a pracovného úväzku, možnosť práce na 5 hodín denne, doobeda, poobede, brigáda pre študentov VŠ - 7,50 brutto/hodinaTermín nástupu: 3.apríla 2023 alebo dohodaDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: Osobné ohodnotenie formou odmien za profesionálny prístup 2 x ročne.Informácie pre uchádzača: Možnosť brigádnickej činnosti v oboch pobočkách - v Podunajských Biskupiciach aj vo Vrakuni.Brigády:Požiadavky na brigádnikaPožadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňaĎalšie požiadavky na kandidáta:Práca s deťmi je zábava, pre toho koho to vie s deťmi. Deti vedieme k činnosti, ku vzdelávaniu. V našom zariadení je to o neustálej činnosti, aktivite učiteľa. Flexibilita, empatia, zodpovednosť, úsmev na tvári, samostatnosť a radosť z práce s deťmi. Vlastná iniciatíva, schopnosť motivovať a inšpirovať deti k výkonom.AMOSkids s.r.o.xStručná charakteristika spoločnosti: Amoskids - jasle a škôlka v Podunajských Biskupiciach a vo Vrakuni.

Super Brigady Zones

Podobné ponuky

  • Učiteľka v MŠ - Kindergarten teacher

    The Baby Onex

    • Bratislava, Bratislavský kraj
    • 1 500 € za mesiac
    The Baby One Dlhodobá brigáda Včera 12:30 Brigády vyhľadávanie Reagovať na brigádu Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ. Náplň práce, informác…
    • Pred 13 dňami
  • Učiteľka v materskej škole

    • Bratislava, Bratislavský kraj
    -pedagogický proces i celá komunikácia s deťmi je vedená v anglickom jazyku…
    • Pred 25 dňami
  • Učiteľka v Materskej škole Lietavská 1

    • Bratislava, Bratislavský kraj
    • 1 010 - 1 960 € za mesiac
    Náplň práce: S Vašou vysnívanou prácou so super kolegami z našich materských škôl budete spokojný/á, ak na čo najviac z otázok nižšie odpoviete ÁNO. - Baví Vás práca s deťmi a vie…
    • Pred 1 mesiacom