Strojník/strojníčka čelného nakladača

Manpower

  • Košice, Košický kraj
  • 1 065 € za mesiac
  • Plný úväzok
  • Pred 2 mesiacmi
  • Bez námahy pošlite žiadosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • obsluha, denná údržba, riadenie a kontrola stroja • vedenie príslušnej dokumentácie • práca v nepretržitej prevádzke
Zamestnanecké výhody a benefity
  • prehodnotenie mzdy po skúšobnej dobe • stravné nad rámec Zákonníka práce • príspevok na DDS • bezplatné navyšovanie kvalifikácií • príspevok na rekreáciu
Požiadavky na zamestnancaÚroveň vzdelaniastredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanieVzdelanie v odborestrojársky priemysel, hutníctvoOstatné znalostiKvalifikačná karta vodiča (KKV - uplný začiatočníkPrax na pozícii/v oblastiStrojársky priemysel, HutníctvoVodičský preukazC E TOsobnostné predpoklady a zručnosti
  • vodičský preukaz C-podmienkou • výhodou je: skúsenosť s prácou s nákladnými vozidlami - ťahačmi a stavebnými strojmi, vodičský preukaz E, kvalifikačná karta vodiča, tachografová karta, osvedčenie na obsluhu stavebných strojov
Informácie o výberovom konaníPredpokladaný termín ukončenia výberového konania2024-03-07Informácie pre uchádzačaKontaktovať budeme vybraných uchádzačov.Stručná charakteristika klientaSpoločnosť pôsobiaca v hutníckom priemysle.Hlavná oblasť pôsobenia klientaVýroba kovov alebo kovových výrobkovKontaktná osoba: Lukáš Kriška

Manpower